ArtSft Sada konferenčných stolíkov ANIA I | zlatá podstava
215.00 €
Do obchodu
Sada konferenčných stolíkov ANIA I | zlatá podstava Sada dvoch moderných konferenčných stolíkov ANIA I v modernom prevedení je tou správnou voľbou pre všetky... Celý popis
Popis
Sada konferenčných stolíkov ANIA I | zlatá podstava
Sada dvoch moderných konferenčných stolíkov ANIA I v modernom prevedení je tou správnou voľbou pre všetky domácnosti, ktoré uprednostňujú moderné a praktické kúsky. Konferenčné stolíky ANIA I sú vyrobené z kvalitnej ocele v kombinácii s laminovanou MDF so zlatou podstavou. Neváhajte a spravte si radosť praktickým kúskom z našej ponuky.
Materiál: laminovaná MDF 18 mm, lakovaná oceľ
Rozmery:
- øxV väčší stolík: 75 x 47 cm
- øxV menší stolík: 58 x 40 cm
- nosnosť: 15 kg
Farebné prevedenie: marmur bianco / zlatá
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Materiál | MDF |
|---|---|
| Farba | Žltá |
| Farba | Sivá |
| Výška | 40 cm |
| Výška | 47 cm |
| Šírka | 75 cm |
| Šírka | 58 cm |
| Tvar stola | Okrúhly |
| Funkcia | Bez rozkladu |
| Štýl | Moderný |
| Funkcia | Bez poličky |
| Materiál | Oceľ |
| Štýl | Dizajnový |