ArtSft Sada konferenčných stolíkov ANIA I | čierna podstava Farba: Betón
255.00 €
Do obchodu
Sada konferenčných stolíkov ANIA I | čierna podstava Sada dvoch konferenčných stolíkov ANIA I v modernom prevedení je tou správnou voľbou pre všetky... Celý popis
Popis
Sada konferenčných stolíkov ANIA I | čierna podstava
Sada dvoch konferenčných stolíkov ANIA I v modernom prevedení je tou správnou voľbou pre všetky domácnosti, ktoré uprednostňujú moderné a praktické kúsky. Konferenčné stolíky ANIA I sú vyrobené z ocele v kombinácii s laminovanou MDF. Neváhajte a spravte si radosť praktickým kúskom z našej ponuky a ušetrite miesto praktickou sadou.
Materiál: laminovaná MDF 18 mm, lakovaná oceľ
Rozmery:
- øxV väčší stolík: 75 x 47 cm
- øxV menší stolík: 58 x 40 cm
- nosnosť: 15 kg
Farebné prevedenie:
- čierna / čierna
- betón / čierna
- dub craft / čierna
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | Betón |
|---|---|
| Materiál | MDF |
| Farba | Sivá |
| Farba | Čierna |
| Výška | 40 cm |
| Výška | 47 cm |
| Šírka | 75 cm |
| Šírka | 58 cm |
| Farba | Béžová |
| Tvar stola | Okrúhly |
| Funkcia | Bez rozkladu |
| Štýl | Moderný |
| Funkcia | Bez poličky |
| Materiál | Oceľ |