ArtRoja Záhradný stôl LUISA
393.00 €
Do obchodu
Záhradný stôl LUISA Stabilný rozkladací stôl LUISA z lakovaného borovicového dreva. Z radu záhradného nábytku LUISA si možno dokúpiť lehátko, kreslá alebo... Celý popis
Popis
Záhradný stôl LUISA
Stabilný rozkladací stôl LUISA z lakovaného borovicového dreva. Z radu záhradného nábytku LUISA si možno dokúpiť lehátko, kreslá alebo hojdačku do setu. Certifikát FSC zaručuje, že použité drevo pochádza zo šetrne obhospodarovaných lesov, v ktorých sú dodržiavané prísne ekologické a sociálne požiadavky. Stôl je možné rozložiť a získať tak ešte viac miesta na posedenie s rodinou či priateľmi.
Materiál: borovica
Rozmery:
- ŠxVxD: 90 x 74 x 160-210cm
- hmotnosť: 35kg
- nosnosť: 50kg
Farebné prevedenie: hnedá (lakovaná borovica)
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Materiál | Drevo |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Tvar stola | Obdĺžnikový |
| Dekor | Borovica |
| Šírka od-do | 150 cm - 160 cm |
| Šírka od-do | 160 cm - 170 cm |
| Šírka od-do | 200 cm - 210 cm |
| Šírka od-do | 210 cm - 220 cm |
| Funkcia | Rozkladací |