ArtRoja Záhradný stôl ANETA | hnedá
348.00 €
Do obchodu
Záhradný stôl ANETA | hnedá Rozkladací záhradný stôl ANETA s nosnosťou 50kg je ideálna voľba pre relax na záhrade či terase. Stôl je vyrobený z lakovaného... Celý popis
Popis
Záhradný stôl ANETA | hnedá
Rozkladací záhradný stôl ANETA s nosnosťou 50kg je ideálna voľba pre relax na záhrade či terase. Stôl je vyrobený z lakovaného borovicového dreva v tmavo hnedej farbe. Vynikajúce spracovanie a použité spojovacie kovania zaisťujú dlhodobú funkčnosť i pevnosť výrobku. Certifikát FSC zaručuje, že použité drevo pochádza zo šetrne obhospodarovaných lesov, v ktorých sú dodržiavané prísne ekologické a sociálne požiadavky. Pre zostavenie celej záhradnej kolekcie v jednom dizajne je možnosť zakúpenia hojdačky, kresla alebo lehátka v rovnakom prevedení. Stôl nemá otvor na slnečník.
Materiál: borovica
Rozmery:
- ŠxVxD: 90 x 74 x 160-210cm
- hrúbka dosky: 2,6cm
- hmotnosť: 35kg
Farebné prevedenie: tmavohnedá (lakovaná)
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | Hnedá |
|---|---|
| MATERIÁL | Drevo |
| Dekor | Borovica |
| Tvar stola | Obdĺžnikový |
| Šírka od-do | 160 cm - 170 cm |
| Šírka od-do | 150 cm - 160 cm |
| Šírka od-do | 200 cm - 210 cm |
| TYP | Stôl |
| FUNKCIA | Rozkladací |
| Šírka od-do | 210 cm - 220 cm |