ArtPK Pohovka SIMON 205 | prírodné nohy farebné prevedenie: Velutto 25
267.00 €
Do obchodu
Pohovka SIMON 205 | prírodné nohy Dizajnová pohovka SIMON 205 s nohami v prírodnom prevedení vynikne v každom interiéri, vďaka čalúnenej zadnej strane môže... Celý popis
Popis
Pohovka SIMON 205 | prírodné nohy
Dizajnová pohovka SIMON 205 s nohami v prírodnom prevedení vynikne v každom interiéri, vďaka čalúnenej zadnej strane môže stáť voľne v priestore. Kvalitné prevedenie zaručuje dlhodobo rovnaký vzhľad. Nechajte farby rozžiariť váš domov a vytvorte si prostredie, v ktorom sa budete cítiť príjemne.
Materiál: látka, drevené nohy
Rozmery:
- ŠxHxV: 150 x 71 x 75 cm
- hĺbka sedu: 52 cm
- výška nôh: 22 cm
- výška sedu: 40 cm
- výška operadla: 35 cm
Farebné prevedenie:
- Velutto 33
- Velutto 32
- Velutto 25
- Velutto 20
- Velutto 19
- Velutto 18
- Velutto 15
- Velutto 11
- Velutto 10
- Velutto 09
- Velutto 08
- Velutto 06
- Velutto 03
- Velutto 02
- Velutto 01
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti.
Parametre
| farebné prevedenie | Velutto 25 |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Sivá |
| Farba | Fialová |
| Farba | Oranžová |
| Farba | Modrá |
| Farba | Čierna |
| Výška | 75 cm |
| Šírka | 150 cm |
| Úložný priestor | Nie |
| Farba | Béžová |
| Materiál | Látka |
| Šírka od-do | 140 cm - 150 cm |
| Šírka od-do | 150 cm - 160 cm |
| Miestnosť | Obývačka |
| Hĺbka | 71 cm |