ArtPK Pohovka NELA 179 | prírodné nohy farebné prevedenie: Fresh 01
365.00 €
Do obchodu
Pohovka NELA 179 | prírodné nohy Dizajnová pohovka NELA 179 vynikne v každom interiéri, vďaka čalúnenej zadnej strane môže stáť voľne v priestore. Kvalitná... Celý popis
Popis
Pohovka NELA 179 | prírodné nohy
Dizajnová pohovka NELA 179 vynikne v každom interiéri, vďaka čalúnenej zadnej strane môže stáť voľne v priestore. Kvalitná látka fresh zaručuje dlhodobo rovnaký vzhľad. Široká škála farieb vám umožní nájsť tú správnu pohovku, ktorá dokonale zapadne do vášho interiéru. Zariaďte si celú obývačku na jednom mieste s nábytkom z našej ponuky. Nechajte farby rozžiariť váš domov a vytvorte si prostredie, v ktorom sa budete cítiť príjemne.
Materiál: látka, drevené nohy
Rozmery:
- ŠxHxV: 200 x 90 x 93 cm
- hĺbka sedu: 55 cm
- výška nôh: 13 cm
- výška sedu: 45 cm
- výška operadla: 55 cm
Farebné prevedenie:
- Fresh 37 / prírodné nohy
- Fresh 34 / prírodné nohy
- Fresh 33 / prírodné nohy
- Fresh 17 / prírodné nohy
- Fresh 13 / prírodné nohy
- Fresh 11 / prírodné nohy
- Fresh 08 / prírodné nohy
- Fresh 03 / prírodné nohy
- Fresh 01 / prírodné nohy
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti.
Parametre
| farebné prevedenie | Fresh 01 |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Žltá |
| Farba | Sivá |
| Farba | Červená |
| Farba | Modrá |
| Farba | Čierna |
| Výška | 93 cm |
| Šírka | 200 cm |
| Úložný priestor | Nie |
| Farba | Béžová |
| Materiál | Látka |
| Šírka od-do | 190 cm - 200 cm |
| Šírka od-do | 200 cm - 210 cm |
| Hĺbka | 90 cm |
| Miestnosť | Obývačka |