ArtPK Pohovka EMMA 181 | prírodné nohy farebné prevedenie: Kronos 07
365.00 €
Do obchodu
Pohovka EMMA 181 | prírodné nohy Dizajnová pohovka EMMA 181 s nohami v prírodnom prevedení vynikne v každom interiéri, vďaka čalúnenej zadnej strane môže stáť... Celý popis
Popis
Pohovka EMMA 181 | prírodné nohy
Dizajnová pohovka EMMA 181 s nohami v prírodnom prevedení vynikne v každom interiéri, vďaka čalúnenej zadnej strane môže stáť voľne v priestore. Kvalitná látka kronos zaručuje dlhodobo rovnaký vzhľad. Pohovka EMMA 181 má úložný priestor a poskytuje dostatočnú plochu na spanie o rozmere 120 x 200 cm. Nechajte farby rozžiariť váš domov a vytvorte si prostredie, v ktorom sa budete cítiť príjemne.
Materiál: látka, drevené nohy
Rozmery:
- ŠxHxV: 200 x 90 x 93 cm
- hĺbka sedu: 55 cm
- výška nôh: 13 cm
- výška sedu: 45 cm
- výška operadla: 55 cm
Farebné prevedenie:
- Kronos 35 / prírodné nohy
- Kronos 27 / prírodné nohy
- Kronos 14 / prírodné nohy
- Kronos 13 / prírodné nohy
- Kronos 09 / prírodné nohy
- Kronos 07 / prírodné nohy
- Kronos 06 / prírodné nohy
- Kronos 03 / prírodné nohy
- Kronos 01 / prírodné nohy
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti.
Parametre
| farebné prevedenie | Kronos 07 |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Žltá |
| Farba | Fialová |
| Farba | Modrá |
| Farba | Čierna |
| Výška | 93 cm |
| Šírka | 200 cm |
| Úložný priestor | Áno |
| Farba | Béžová |
| Materiál | Látka |
| Farba | Ružová |
| Šírka od-do | 190 cm - 200 cm |
| Šírka od-do | 200 cm - 210 cm |
| Hĺbka | 90 cm |
| Miestnosť | Obývačka |