ArtPK Pohovka ELI 185 | biele nohy farebné prevedenie: Monolith 48
365.00 €
Do obchodu
Pohovka ELI 185 | biele nohy Dizajnová pohovka ELI 185 vynikne v každom interiéri, vďaka čalúnenej zadnej strane môže stáť voľne v priestore. Kvalitná látka... Celý popis
Popis
Pohovka ELI 185 | biele nohy
Dizajnová pohovka ELI 185 vynikne v každom interiéri, vďaka čalúnenej zadnej strane môže stáť voľne v priestore. Kvalitná látka monolith zaručuje dlhodobo rovnaký vzhľad. Široká škála farieb vám umožní nájsť tú správnu pohovku, ktorá dokonale zapadne do vášho interiéru. Pohovka ELI 185 má úložný priestor a poskytuje dostatočnú plochu na spanie 120 x 200 cm. Nechajte farby rozžiariť váš domov a vytvorte si prostredie, kde sa budete cítiť príjemne a uvoľnene.
Materiál: látka, drevené nohy
Rozmery:
- ŠxHxV: 200 x 90 x 93 cm
- hĺbka sedu: 55 cm
- výška nôh: 13 cm
- výška sedu: 45 cm
- výška operadla: 55 cm
Farebné prevedenie:
- Monolith 97 / biele nohy
- Monolith 85 / biele nohy
- Monolith 84 / biele nohy
- Monolith 79 / biele nohy
- Monolith 77 / biele nohy
- Monolith 70 / biele nohy
- Monolith 62 / biele nohy
- Monolith 59 / biele nohy
- Monolith 48 / biele nohy
- Monolith 37 / biele nohy
- Monolith 15 / biele nohy
- Monolith 04 / biele nohy
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti.
Parametre
| farebné prevedenie | Monolith 48 |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Žltá |
| Farba | Sivá |
| Farba | Červená |
| Farba | Fialová |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Modrá |
| Farba | Čierna |
| Výška | 93 cm |
| Šírka | 200 cm |
| Úložný priestor | Áno |
| Farba | Béžová |
| Materiál | Látka |
| Šírka od-do | 190 cm - 200 cm |
| Šírka od-do | 200 cm - 210 cm |
| Hĺbka | 90 cm |
| Miestnosť | Obývačka |