ArtMLM Konferenčný stolík SIGA 07
Konferenčný stolík SIGA 07 Stolík SIGA 07 ponúka nielen jedinečný vzhľad, ale aj moderné línie. Stolík je vyrobený z kvalitného materiálu, ktorý je... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík SIGA 07
Stolík SIGA 07 ponúka nielen jedinečný vzhľad, ale aj moderné línie. Stolík je vyrobený z kvalitného materiálu, ktorý je odolný voči poškodeniu, vlhkosti a vysokým teplotám. Tiché zatváranie a úplny výsuv zásuvky, dokonalé šikmé nožičky, zvýšená nosnosť zásuvky vďaka vystuženému dnu a praktické prevedenie úložného systému, to všetko ponúka očarujúci konferenčný stolík SIGA 07. Nábytok je dodávaný v demonte. Stolík je tiež súčasťou
Materiál: laminovaná doska, ABS hrany
Farebné prevedenie: Dub Castello / čierna
Rozmery:
- (ŠxVxH) 100 x 48 x 60 cm
- Váha: 25,5 kg
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | Hnedá |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 48 cm |
| Tvar stola | Obdĺžnikový |
| Funkcia | Bez rozkladu |
| Štýl | Moderný |
| Dekor | Dub |
| Šírka od-do | 100 cm - 110 cm |
| Šírka od-do | 90 cm - 100 cm |
| Funkcia | S poličkou |
| Funkcia | So zásuvkou |
| Hĺbka | 60 cm |
| Miestnosť | Obývačka |