ArtMLM Konferenčný stolík GORDON 08
147.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík GORDON 08 Štýlové prevedenie konferenčného stolíka GORDON 08 ocenia najmä majitelia moderných a dizajnových interiérov. Jemné a čisté... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík GORDON 08
Štýlové prevedenie konferenčného stolíka GORDON 08 ocenia najmä majitelia moderných a dizajnových interiérov. Jemné a čisté línie sú oživené pútavými zlatými vysokými nohami a úchytkami v rovnakej farbe. Konferenčný stolík GORDON 08 z rovnomennej kolekcie oživí interiér a ohúri každú návštevu. Konferenčný stolík má otvorené police, zariaďte si obývačku v štýle, ktorý vám je najbližší.
Materiál: LTD, MDF
Rozmery (ŠxVxH): 90 x 42 x 60 cm
Farebné prevedenie: biela / biely vysoký lesk / zlatá
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti
Parametre
| Materiál | MDF |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Materiál | LTD |
| Výška | 42 cm |
| Funkcia | Bez rozkladu |
| Šírka od-do | 80 cm - 90 cm |
| Šírka od-do | 90 cm - 100 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Funkcia | S poličkou |
| Štýl | Dizajnový |