ArtMarz Matrac RELAX Prevedenie: 140 x 200 cm
312.00 €
Do obchodu
Pohodlný matrac RELAX je na výber v niekoľkých praktických rozmeroch. Matrac RELAX je stredne tvrdý s pamäťovou penou a PUR penou s kombináciou taštičkových... Celý popis
Popis
Pohodlný matrac RELAX je na výber v niekoľkých praktických rozmeroch. Matrac RELAX je stredne tvrdý s pamäťovou penou a PUR penou s kombináciou taštičkových pružín. Matrac RELAX je protialergický a má ortopedické vlastnosti. Matrac RELAX má možnosť poťah prať pri 60° C, ktorý sa jednoducho dá stiahnuť pomocou zipsu, ktorý je po celej dĺžke matraca.
Výhody matraca:
- stredne tvrdý
- obojstranný
- s možnosťou prania do 60˚C
- výška matraca 19 cm
- taštičkové pružiny
- pamäťová pena 3 cm
- PUR pena 2 cm
- 7 zón tvrdosti
Rozmer matraca:
- 80 x 200 cm
- 90 x 200 cm
- 100 x 200 cm
- 120 x 200 cm
- 140 x 200 cm
- 160 x 200 cm
- 180 x 200 cm
- 200 x 200 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti! Negatívna a pozitívna toleranciu +/- 2% na šírku a dĺžku matrace a + / - 1 cm pre svoju výšku.
Parametre
| Prevedenie | 140 x 200 cm |
|---|---|
| Rozmer | 90 x 200 cm |
| Rozmer | 180 x 200 cm |
| Výška | 19 cm |
| Rozmer | 160 x 200 cm |
| Rozmer | 140 x 200 cm |
| Rozmer | 120 x 200 cm |
| Druh peny | PUR pena |
| Druh peny | Pamäťová pena |
| Rozmer | 80 x 200 cm |
| Rozmer | 100 x 200 cm |
| Rozmer | 200 x 200 cm |
| Tvrdosť | H3 |