ArtMarz Matrac PASSION Prevedenie: 120 x 200 cm
Matrac PASSION Komfortný matrac PASSION je vyrobený z kvalitných materiálov s výškou 18 cm. PASSION je na výber v niekoľkých praktických rozmeroch. Matrac... Celý popis
Popis
Matrac PASSION
Komfortný matrac PASSION je vyrobený z kvalitných materiálov s výškou 18 cm. PASSION je na výber v niekoľkých praktických rozmeroch. Matrac PASSION má taštičkové pružiny, ktoré sú z kvalitného drôtu s kombináciou PUR peny. Matrac PASSION má 7 zón tvrdosti, je obojstranný, stredne trvdý. Matrac PASSION má možnosť poťah prať pri 60° C, ktorý sa jednoducho dá stiahnuť pomocou zipsu, ktorý je po celej dĺžke matraca.
Výhody matraca:
- stredne tvrdý
- obojstranný
- poťah s možnosťou prania do 60˚C
- výška matraca cca 18 cm
- taštičkové pružiny
- PUR pena 2 cm z oboch strán
- 7 zón tvrdosti
Rozmer matraca:
- 80 x 200 cm
- 90 x 200 cm
- 100 x 200 cm
- 120 x 200 cm
- 140 x 200 cm
- 160 x 200 cm
- 180 x 200 cm
- 200 x 200 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti! Negatívna a pozitívna toleranciu +/- 2% na šírku a dĺžku matrace a + / - 1 cm pre svoju výšku.
Parametre
| Prevedenie | 120 x 200 cm |
|---|---|
| Rozmer | 90 x 200 cm |
| Výška | 18 cm |
| Rozmer | 180 x 200 cm |
| Rozmer | 160 x 200 cm |
| Rozmer | 140 x 200 cm |
| Rozmer | 120 x 200 cm |
| Druh peny | PUR pena |
| Rozmer | 80 x 200 cm |
| Rozmer | 100 x 200 cm |
| Rozmer | 200 x 200 cm |
| Tvrdosť | H3 |