ArtMarz Matrac NASTURCJA Prevedenie: 100 x 200 cm
Matrac NASTURCJA Matrac NASTURCJA je vo vysokej kvalite s ortopedickými a antialergickými vlastnosti. Matrac NASTURCJA je vhodný na polohovateľný rošt a... Celý popis
Popis
Matrac NASTURCJA
Matrac NASTURCJA je vo vysokej kvalite s ortopedickými a antialergickými vlastnosti. Matrac NASTURCJA je vhodný na polohovateľný rošt a prispôsobí sa tlaku tela. Pena tiež zmäkne pod vplyvom telesného tepla - najväčší matrac nezmäkne tam, kde je najväčší tlak na telo a posilňuje pocit komfortu. Výhodou matraca NASTURCJA je výška cca 25 cm. Matrac NASTURCJA má taktiež niekoľko praktických rozmerov.
Výhody:
- ortopedické vlastnosti
- veľmi dobré vetranie matraca, čo zvyšuje anti-alergické vlastnosti
- vynikajúca schopnosť anatomickému tvaru tela
- možnosť poťah 60 ° C
- pamäťovej peny 5 cm
- latex 7 cm
- vysoko pružná pena 5 cm
- latex 7 cm
- výška matraca: 25 cm
Rozmer:
- 80 x 200 cm
- 90 x 200 cm
- 100 x 200 cm
- 120 x 200 cm
- 140 x 200 cm
- 160 x 200 cm
- 180 x 200 cm
- 200 x 200 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti! Negatívna a pozitívna toleranciu +/- 2% na šírku a dĺžku matrace a + / - 1 cm pre svoju výšku.
Parametre
| Prevedenie | 100 x 200 cm |
|---|---|
| Výška | 25 cm |
| Rozmer | 90 x 200 cm |
| Rozmer | 180 x 200 cm |
| Rozmer | 160 x 200 cm |
| Rozmer | 140 x 200 cm |
| Rozmer | 120 x 200 cm |
| Druh peny | Pamäťová pena |
| Rozmer | 80 x 200 cm |
| Rozmer | 100 x 200 cm |
| Rozmer | 200 x 200 cm |
| Tvrdosť | H3 |
| Tvrdosť | H4 |