ArtMarz Matrac LATE FORTE Prevedenie: 160 x 200 cm
510.00 €
Do obchodu
Stredne tvrdý matrac LATE FORTE vyrobený z kvalitných materiálov z vysoko elastickej peny a latexovej peny. Matrac LATE FORTE je antistresový a... Celý popis
Popis
Stredne tvrdý matrac LATE FORTE vyrobený z kvalitných materiálov z vysoko elastickej peny a latexovej peny. Matrac LATE FORTE je antistresový a protialergický s výškou 18 cm. Matrac LATE FORTE je obojstranný s možnosťou poťah stiahnuť a prať pri 60°C. Matrac LATE FORTE je vhodný na polohovateľný rošt.
Výhody matraca:
- vysokoelastická pena 10 cm
- latexová pena po oboch stranách 3 cm
- matrac stredne tvrdý
- je protialergický
- je antiplesňovy
- obojstranný
- s možnosťou prania do 60˚C
- výška matraca 18 cm
Rozmer matraca:
- 80 x 200 cm
- 90 x 200 cm
- 100 x 200 cm
- 120 x 200 cm
- 140 x 200 cm
- 160 x 200 cm
- 180 x 200 cm
- 200 x 200 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti! Negatívna a pozitívna toleranciu +/- 2% na šírku a dĺžku matrace a + / - 1 cm pre svoju výšku.
Parametre
| Prevedenie | 160 x 200 cm |
|---|---|
| Rozmer | 90 x 200 cm |
| Výška | 18 cm |
| Rozmer | 180 x 200 cm |
| Rozmer | 160 x 200 cm |
| Rozmer | 140 x 200 cm |
| Rozmer | 120 x 200 cm |
| Druh peny | Latex |
| Rozmer | 80 x 200 cm |
| Rozmer | 100 x 200 cm |
| Rozmer | 200 x 200 cm |
| Tvrdosť | H3 |