ArtMarz Matrac ESKADA Prevedenie: 160 x 200 cm
Dokonalý matrac ESKADA je vyrobený z kvalitných materiálov ako sú PUR pena, Latexová pena a pamäťová pena. Taktiež má matrac ESKADA taštičkové pružiny, ktoré... Celý popis
Popis
Dokonalý matrac ESKADA je vyrobený z kvalitných materiálov ako sú PUR pena, Latexová pena a pamäťová pena. Taktiež má matrac ESKADA taštičkové pružiny, ktoré sú sú vyrobené z vysoko kvalitného certifikovaného drôtu a každá pružina je umiestnená v samostatnom vrecku. Matrac ESKADA je obojstranný s antialergickými a ortopedickými vlastnosťami. Matrac ESKADA má možnosť poťah prať pri 60° C, ktorý sa jednoducho dá stiahnuť pomocou zipsu, ktorý je po celej dĺžke matraca.
Výhody matraca:
- stredne tvrdý
- tvrdý
- obojstranný
- s možnosťou prania do 60˚C
- výška matraca 19 cm
- taštičkové pružiny
- PUR pena
- pamäťová pena
- latexová pena
- 7 zón tvrdosti
Rozmer matraca:
- 80 x 200 cm
- 90 x 200 cm
- 100 x 200 cm
- 120 x 200 cm
- 140 x 200 cm
- 160 x 200 cm
- 180 x 200 cm
- 200 x 200 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti! Negatívna a pozitívna toleranciu +/- 2% na šírku a dĺžku matrace a + / - 1 cm pre svoju výšku.
Parametre
| Prevedenie | 160 x 200 cm |
|---|---|
| Rozmer | 90 x 200 cm |
| Rozmer | 180 x 200 cm |
| Výška | 19 cm |
| Rozmer | 160 x 200 cm |
| Rozmer | 140 x 200 cm |
| Rozmer | 120 x 200 cm |
| Druh peny | PUR pena |
| Druh peny | Latex |
| Rozmer | 80 x 200 cm |
| Rozmer | 100 x 200 cm |
| Rozmer | 200 x 200 cm |
| Tvrdosť | H3 |