ArtMarz Matrac CRISTIANO Prevedenie: 80 x 200 cm
Matrac CRISTIANO Kvalitný matrac CRISTIANO je veľmi príjemný na dotyk, priedušný a obojstranný. CRISTIANO je vyrobený z kvalitných materiálov polyuretanová... Celý popis
Popis
Matrac CRISTIANO
Kvalitný matrac CRISTIANO je veľmi príjemný na dotyk, priedušný a obojstranný. CRISTIANO je vyrobený z kvalitných materiálov polyuretanová pena a taštičkové pružiny. Matrac CRISTIANO má na zips poťah, ktorý je po celom obvode matraca, poťah sa dá prať na 60°C. Matrac má na výšku cca 24 cm.
Výhody matraca:
-
polyuretánová pena na oboch stranách 5cm
-
taštičkové pružiny 262 ks / m2
-
výška matraca cca 24 cm
-
dostatočne tvrdý
-
prešívaný 200g / m2
-
matrac je vyrobený z Aloe Vera
Rozmer matraca:
- 80 x 200 cm
- 90 x 200 cm
- 100 x 200 cm
- 120 x 200 cm
- 140 x 200 cm
- 160 x 200 cm
- 180 x 200 cm
- 200 x 200 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti! Negatívna a pozitívna toleranciu +/- 2% na šírku a dĺžku matrace a + / - 1 cm pre svoju výšku.
Parametre
| Prevedenie | 80 x 200 cm |
|---|---|
| Rozmer | 90 x 200 cm |
| Rozmer | 180 x 200 cm |
| Rozmer | 160 x 200 cm |
| Rozmer | 140 x 200 cm |
| Rozmer | 120 x 200 cm |
| Výška | 24 cm |
| Druh peny | PUR pena |
| Rozmer | 80 x 200 cm |
| Rozmer | 100 x 200 cm |
| Rozmer | 200 x 200 cm |
| Tvrdosť | H5 |