ArtMarz Matrac CLASSIC Classic II: Matrac Classic 100 x 200 cm
115.00 €
Do obchodu
Matrac CLASSIC Obojstranný, stredne tvrdý matrac CLASSIC na bonelových pružinách. Štandardný, tradičný matrac CLASSIC vyrobený na báze pružín typu Bonell... Celý popis
Popis
Matrac CLASSIC
Obojstranný, stredne tvrdý matrac CLASSIC na bonelových pružinách. Štandardný, tradičný matrac CLASSIC vyrobený na báze pružín typu Bonell charakterizovaný pružnosťou. CLASSIC je dostupný v obojstrannej verzii. Najvýhodnejšia cenová ponuka v kategórii pružinových matracov.
Výhody:
- obojstranná polyuretánová pena 2 cm
- bonelové pružiny
- poťah vyrobený z obojstranne prešívanej tkaniny 100 g/m2
- výška matraca 16 cm
- obojstranný
Rozmer:
- 80 x 200 cm
- 90 x 200 cm
- 100 x 200 cm
- 120 x 200 cm
- 140 x 200 cm
- 160 x 200 cm
- 180 x 200 cm
- 200 x 200 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti! Negatívna a pozitívna toleranciu +/- 2% na šírku a dĺžku matrace a + / - 1 cm pre svoju výšku.
Parametre
| Classic II | Matrac Classic 100 x 200 cm |
|---|---|
| Výška | 16 cm |
| Rozmer | 90 x 200 cm |
| Rozmer | 180 x 200 cm |
| Rozmer | 160 x 200 cm |
| Rozmer | 140 x 200 cm |
| Rozmer | 120 x 200 cm |
| Druh peny | PUR pena |
| Rozmer | 80 x 200 cm |
| Rozmer | 100 x 200 cm |
| Rozmer | 200 x 200 cm |
| Tvrdosť | H3 |
| Tvrdosť | H4 |