ArtMarz Matrac BEGONIA Prevedenie: 80 x 200 cm
372.00 €
Do obchodu
Komfotný matrac BEGONIA s výškou 24 cm je na výber v niekoľkých praktických rozmeroch. Matrac BEGONIA má možnosť poťah stiahnuť a prať pri teplote 60... Celý popis
Popis
Komfotný matrac BEGONIA s výškou 24 cm je na výber v niekoľkých praktických rozmeroch. Matrac BEGONIA má možnosť poťah stiahnuť a prať pri teplote 60 °C, zips je po celej dĺžke matraca preto je jednoduchá manipulácia. Matrac BEGONIA je obojstranný, antialergický a má ortopedické vlastnosti.
Výhody:
- pena vysokoelastická
- termoelastickou pena
- Latexová pena
- protialergický matrac
- obojstranný
- ortopedické vlastnosti
- s možnosťou prania do 60˚C
Rozmer:
- 80 x 200 cm
- 90 x 200 cm
- 100 x 200 cm
- 120 x 200 cm
- 140 x 200 cm
- 160 x 200 cm
- 180 x 200 cm
- 200 x 200 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti! Negatívna a pozitívna toleranciu +/- 2% na šírku a dĺžku matrace a + / - 1 cm pre svoju výšku.
Parametre
| Prevedenie | 80 x 200 cm |
|---|---|
| Rozmer | 90 x 200 cm |
| Rozmer | 180 x 200 cm |
| Rozmer | 160 x 200 cm |
| Rozmer | 140 x 200 cm |
| Rozmer | 120 x 200 cm |
| Výška | 24 cm |
| Druh peny | Latex |
| Rozmer | 80 x 200 cm |
| Rozmer | 100 x 200 cm |
| Rozmer | 200 x 200 cm |
| Tvrdosť | H3 |