ArtMarz Matrac AMADEO Prevedenie: 100 x 200 cm
170.00 €
Do obchodu
Matrac AMADEO Komfortný matrac AMADEO je obojstranný s možnosťou poťah prať pri 60°C. Poťah sa dá jednoducho stiahnuť pomocou zipsu, ktorý je po celom obvode... Celý popis
Popis
Matrac AMADEO
Komfortný matrac AMADEO je obojstranný s možnosťou poťah prať pri 60°C. Poťah sa dá jednoducho stiahnuť pomocou zipsu, ktorý je po celom obvode matraca. Matrac AMADEO je vyrobený z kvalitných materiálov PUR peny s kombináciou latexovej peny, ktorá je na jednej strane v hrúbke 3 cm. AMADEO je stredne tvrdý s výškou 12 cm vhodný do detských postelí.
Výhody matraca:
- latexová pena 3 cm
- polyuretanová pena 8 cm
- matrac stredne tvrdý
- je protialergický
- obojstranný
- s možnosťou prania do 60˚C
- výška matraca 12 cm
- vhodný na polohovateľný rošt
Rozmer matraca:
- 80 x 200 cm
- 90 x 200 cm
- 100 x 200 cm
- 120 x 200 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby také, ako sú v skutočnosti! Negatívna a pozitívna toleranciu +/- 2% na šírku a dĺžku matrace a + / - 1 cm pre svoju výšku.
Parametre
| Prevedenie | 100 x 200 cm |
|---|---|
| Rozmer | 90 x 200 cm |
| Výška | 12 cm |
| Rozmer | 120 x 200 cm |
| Druh peny | PUR pena |
| Druh peny | Latex |
| Rozmer | 80 x 200 cm |
| Rozmer | 100 x 200 cm |
| Tvrdosť | H3 |