ArtMadex Písací stolík NOMA N05
Písací stolík NOMA N05 Čisto prírodné prevedenia sú čím ďalej viac populárnejšie, nechýba pocit útulnosti a tepla. Praktický písací stolík NOMA N05 má 1... Celý popis
Popis
Písací stolík NOMA N05
Čisto prírodné prevedenia sú čím ďalej viac populárnejšie, nechýba pocit útulnosti a tepla. Praktický písací stolík NOMA N05 má 1 dvierka a 1 zásuvku, očarí vás minimalistický dizajn. Jemné prírodné prevedenie dubu riviera pôsobí prirodzene a nenásilne, interiér zútulní. V originalite nezaostáva ani bezúchytové otváranie, vďaka čomu nie je narušený celkový vzhľad. Veľkým plusom je množstvo úložného a odkladacieho priestoru. Neváhajte a zariaďte si obývačku, spálňu či študentskú izbu so zostavou NOMA aj vy.
Materiál: laminát 22 mm
Rozmery (ŠxVxH): 138 x 76,5 x 51 cm
Farebné prevedenie: dub riviera
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Podobné produkty | /detske-stoly-a-stoliky/ |
|---|---|
| Objavte Kancelárske stoličky | https://www.mojnabytok.sk/detske-stolicky/ |
| Objavte Komody | https://www.mojnabytok.sk/komody-3/ |
| Objavte Postele | https://www.mojnabytok.sk/detske-postele-a-matrace/ |
| Materiál | Laminát |
| Výška | 76,5 cm |
| Farba | Béžová |
| Typ | Rovné |
| Dekor | Dub |
| Šírka od-do | 130 cm - 140 cm |
| Funkcia | S dvierkami |
| Funkcia | So zásuvkou |
| Hĺbka | 51 cm |
| Miestnosť | Detská izba |
| Miestnosť | Kancelária |