ArtLas Konferenčný stolík DANNY
82.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík DANNY Prírodné drevené akcenty kolekcie DANNY prenikajú a dopĺňajú bielu farbu, čo dodáva interiéru jedinečný charakter. Nábytok je... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík DANNY
Prírodné drevené akcenty kolekcie DANNY prenikajú a dopĺňajú bielu farbu, čo dodáva interiéru jedinečný charakter. Nábytok je vyrobený z vysoko kvalitnej laminovanej dosky (DTD) o hrúbke 16 mm, ktorá je odolná voči poškriabaniu, vlhkosti a vysokej teplote. Nábytok sa vyznačuje kvalitnými ABS hranami a bezúchytovým systémom. Konferenčný stolík DANNY s priestrannými policami. Konferenčný stolík je doplnený ABS hranami.
Materiál: DTD
Rozmery: (ŠxVxH): 100 x 45,5 x 60 cm
Farba: biela / dub zlatý
Farba: biela / dub zlatý
Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby také, aké sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Výška | 45,5 cm |
| Šírka | 100 cm |
| MATERIÁL | laminát |
| Dekor | Dub |
| FUNKCIA | Bez rozkladu |
| Tvar stola | Obdĺžnikový |
| Šírka od-do | 100 cm - 110 cm |
| FUNKCIA | S poličkou |
| Kategória | Konferenčné stolíky |