ArtLas Konferenčný stolík DANNY
82.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík DANNY DANNY kolekcia je dokonalým návrhom nábytku pre ľudí, ktorí chcú moderný a štýlový. Prírodné drevené akcenty prenikajú a dopĺňajú... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík DANNY
DANNY kolekcia je dokonalým návrhom nábytku pre ľudí, ktorí chcú moderný a štýlový. Prírodné drevené akcenty prenikajú a dopĺňajú bielu farbu, čo dodáva interiéru jedinečný charakter. Farebná kombinácia neutrálnej bielej farby so zlatým dubom je ľahko kombinovateľná s ostatnými doplnkami. Konferenčný stolík DANNY s priestrannými policami. Konferenčný stolík je doplnený ABS hranami.
- DTD 16 mm
- ABS hrany
Nábytok je vyrobený z vysoko kvalitnej laminovanej dosky (DTD) o hrúbke 16 mm, ktorá je odolná voči poškriabaniu, vlhkosti a vysokej teplote.
- šírka: 100 cm
- výška: 45,5 cm
- hĺbka: 60 cm
- výška medzi policami: 16,1 cm
- šírka otvorenej časti políc: 64,2 cm
- hĺbka otvorenej časti políc: 56,5 cm
- farebné prevedenie: biela / dub zlatý
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Materiál | Laminát |
| Výška | 45,5 cm |
| Šírka | 100 cm |
| Tvar stola | Obdĺžnikový |
| Funkcia | Bez rozkladu |
| Štýl | Moderný |
| Dekor | Dub |
| Šírka od-do | 100 cm - 110 cm |
| Funkcia | S poličkou |