ArtGiB Konferenčný stolík SIGMA C | SM-03 Farba: biely lesk
90.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík SIGMA C | SM-03 Zaujímavý konferenčný stolík SIGMA C v modernom prevedení vyrobený z kvalitných materiálov oživí každú obývačku. Vrchná... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík SIGMA C | SM-03
Zaujímavý konferenčný stolík SIGMA C v modernom prevedení vyrobený z kvalitných materiálov oživí každú obývačku. Vrchná doska je na výber vo viacerých farebných prevedeniach a čierne kovové nohy pôsobia štýlovo. Zariaďte si interiér moderne s konferenčným stolíkom SIGMA C aj vy.
Materiál: DTD 32mm, kovové nohy 20mm, ABS hrany
Rozmery (ŠxVxH): 80 x 45 x 80 cm
Farebné prevedenia:
- biely mat / čierne nohy
- biely lesk / čierne nohy
- čierny mat / čierne nohy
- čierny lesk / čierne nohy
- dub artisan / čierne nohy
- captains deck / čierne nohy
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | biely lesk |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Farba | Čierna |
| Výška | 45 cm |
| Farba | Béžová |
| Tvar stola | Okrúhly |
| Funkcia | Bez rozkladu |
| Štýl | Moderný |
| Dekor | Dub |
| Šírka od-do | 80 cm - 90 cm |
| Šírka od-do | 70 cm - 80 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Funkcia | Bez poličky |
| Materiál | DTD |
| Hĺbka | 80 cm |