ArtGiB Konferenčný stolík SIGMA A | SM-01 Farba: biely lesk
90.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík SIGMA A | SM-01 Zaujímavý konferenčný stolík SIGMA A v modernom prevedení vyrobený z kvalitných materiálov oživí každú obývačku. Vrchná... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík SIGMA A | SM-01
Zaujímavý konferenčný stolík SIGMA A v modernom prevedení vyrobený z kvalitných materiálov oživí každú obývačku. Vrchná doska je na výber vo viacerých farebných prevedeniach a čierne kovové nohy pôsobia štýlovo. Zariaďte si interiér moderne s konferenčným stolíkom SIGMA A aj vy.
Materiál: DTD 32mm, kovové nohy 20mm, ABS hrany
Rozmery (ŠxVxH): 84,2 x 43 x 84,2 cm
Farebné prevedenia:
- biely mat / čierne nohy
- biely lesk / čierne nohy
- čierny mat / čierne nohy
- čierny lesk / čierne nohy
- dub artisan / čierne nohy
- captains deck / čierne nohy
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | biely lesk |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Farba | Čierna |
| Výška | 43 cm |
| Farba | Béžová |
| Tvar stola | Okrúhly |
| Funkcia | Bez rozkladu |
| Štýl | Moderný |
| Dekor | Dub |
| Šírka od-do | 80 cm - 90 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Funkcia | Bez poličky |
| Materiál | DTD |
| Hĺbka | 84,5 cm |