ArtGiB Konferenčný stolík PULA PL-04 | čierna 80
75.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík PULA PL-04 | čierna 80 Originálna zostava nábytku PULA v čiernej farbe, ktorá je oživená zlatými nohami, sa stane neodmysliteľnou súčasťou... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík PULA PL-04 | čierna 80
Originálna zostava nábytku PULA v čiernej farbe, ktorá je oživená zlatými nohami, sa stane neodmysliteľnou súčasťou vašej obývačky. Jednoduché línie sú oživené jemnými úchytkami a vysoké nohy celú kolekciu odľahčujú. Praktický konferenčný stolík PULA PL-04 | 80 má množstvo odkladacieho priestoru. Popustite uzdu svojej fantázii pri zariaďovaní obývačky a oživte si interiér s kolekciou PULA.
Materiál: laminát, kovové nohy
Rozmery (ŠxVxH): 80 x 43 x 80 cm
Farebné prevedenie: jaseň portland čierny / zlatá
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Materiál | Laminát |
| Výška | 41 cm |
| Tvar stola | Okrúhly |
| Funkcia | Bez rozkladu |
| Dekor | Jaseň |
| Šírka od-do | 80 cm - 90 cm |
| Šírka od-do | 70 cm - 80 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
| Funkcia | Bez poličky |
| Hĺbka | 60 cm |
| Štýl | Dizajnový |