ArtGiB Konferenčný stolík IINES IN-03
143.00 €
Do obchodu
Konferenčný stolík IINES IN-03 Kolekcia IINES bola navrhnutá do spálne aj do obývačky. Jeho charakteristickými prvkami sú podstavce, ktoré tvoria základ... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík IINES IN-03
Kolekcia IINES bola navrhnutá do spálne aj do obývačky. Jeho charakteristickými prvkami sú podstavce, ktoré tvoria základ nábytku a hrubé čierne dosky. Použitá farba je dub artisan s uzlami charakteristickými pre tento motív. Konferenčný stolík IINES IN-03 má jednu zatváraciu skrinku a jednu poličku, pri každodennom používaní oceníte ABS hrany.
Materiál: laminátová doska 32 mm (vrchné a spodné kryty, sokle), laminátová doska 16 mm, ABS hrany
Farebné prevedenie: dub artisan / čierna matná
Rozmery (ŠxVxH): 120 x 40 x 60 cm
Upozornenie: Váš monitor nemusí zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti! Na sklá sa nevzťahuje reklamácia, je potrebné si ich skontrolovať pri preberaní tovaru!
Parametre
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Materiál | Laminát |
| Výška | 40 cm |
| Šírka | 90 cm |
| Tvar stola | Obdĺžnikový |
| Funkcia | Bez rozkladu |
| Štýl | Moderný |
| Dekor | Dub |
| Šírka od-do | 120 cm - 130 cm |
| Funkcia | S poličkou |