ArtGabi Rohová sedacia súprava WIND I | ľavá
Rohová sedacia súprava WIND I | ľavá Sedacie súpravy v tvare U s možnosťou spania sú skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú multifunkčný a praktický nábytok,... Celý popis
Popis
Rohová sedacia súprava WIND I | ľavá
Sedacie súpravy v tvare U s možnosťou spania sú skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú multifunkčný a praktický nábytok, ktorý sa zmestí do obmedzeného priestoru a zároveň bude pohodlný na sedenie aj na spanie. Sedacia súprava WIND I v ľavom prevedení ponúka veľkorysý priestor na sedenie či príležitostné prespávanie. Kvalitná konštrukcia je čalúnená odolnou látkou, nenápadné čierne nohy a polohovateľné opierky dodávajú sedačke luxusný vzhľad. Sedačka ponúka po rozložení solídnu plochu na spanie v rozmere 126 x 270 cm. Sedacia súprava je bledohnedá. Sedaciu súpravu je možné vyhotoviť v rôznych látkach z rôznych cenových skupín, cena je platná pre najnižšiu cenovú skupinu. Konečná cena vám bude zaslaná mailom.
- pena HR
- látka
- vlnová pružina
Sedacia súprava v tvare U WIND I je čalúnená látkou Paros, je celočalúnená, môže byť tak umiestnená aj v priestore. Pred používaním odporúčame sedaciu súpravu naimpregnovať, prípadné škvrny ľahko odstránite s čističom z našej ponuky.
- šírka: 346 cm
- výška: 100 cm
- hĺbka: 182 / 194 cm
- hĺbka sedu: 58 cm
- výška sedu: 44 cm
- plocha na spanie: 126 x 270 cm
- farebné prevedenie: bledohnedá / Paros 03
- Test Martindale: 50 000 oderov
Parametre
| Výška | 100 cm |
|---|---|
| Úložný priestor | Áno |
| Farba | Béžová |
| Rozkladacia | Áno |
| Materiál | Látka |
| Miestnosť | Obývačka |
| Plocha na spanie | 126x270 cm |
| Šírka | 346 cm |
| Šírka od-do | 340 cm - 350 cm |