ArtGabi Rohová sedacia súprava SALVIA | ľavá
Rohová sedacia súprava SALVIA | ľavá Rohové sedacie súpravy s možnosťou spania sú skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú multifunkčný a praktický nábytok,... Celý popis
Popis
Rohová sedacia súprava SALVIA | ľavá
Rohové sedacie súpravy s možnosťou spania sú skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú multifunkčný a praktický nábytok, ktorý sa zmestí do obmedzeného priestoru a zároveň bude pohodlný na sedenie aj na spanie. Sedacia súprava SALVIA v ľavom prevedení ponúka nielen priestor na sedenie, ale aj príležitostné prespávanie. Kvalitná konštrukcia je aj zozadu čalúnená odolnou látkou a kovové čierne nohy dodávajú sedačke luxusný vzhľad. Sedačka ponúka po rozložení plochu na spanie v rozmere 128 x 185 cm a priestranný úložný priestor. Sedacia súprava je bledohnedá. Sedaciu súpravu je možné vyhotoviť v rôznych látkach z rôznych cenových skupín, cena je platná pre najnižšiu cenovú skupinu. Konečná cena vám bude zaslaná mailom.
- pena HR
- látka
- vlnová a pružina
- kovové nohy
Klasická sedacia súprava SALVIA je čalúnená látkou Aston. Výhodou je, že je celočalúnená, môže tak stáť aj v priestore. Pred používaním odporúčame sedaciu súpravu naimpregnovať, prípadné škvrny ľahko odstránite s čističom z našej ponuky.
- šírka: 235 cm
- výška: 102 cm
- hĺbka: 235 cm
- hĺbka sedu: 60 cm
- výška sedu: 47 cm
- plocha na spanie: 128 x 185 cm
- farebné prevedenie: bledohnedá / Aston 07
- Test Martindale: 45 000 oderov
Parametre
| Výška | 102 cm |
|---|---|
| Úložný priestor | Áno |
| Farba | Béžová |
| Rozkladacia | Áno |
| Materiál | Látka |
| Šírka | 235 cm |
| Šírka od-do | 230 cm - 240 cm |
| Miestnosť | Obývačka |
| Plocha na spanie | 128x185 cm |
| Cena | doprava zadarmo |
| Kategória | Sedacie súpravy |
| Typ | Ľavá |