ArtGabi Rohová sedacia súprava KLOE | ľavá
Rohová sedacia súprava KLOE | ľavá Výber rohovej sedacej súpravy by mal byť založený na vašich osobných preferenciách, priestorových obmedzeniach a finančných... Celý popis
Popis
Rohová sedacia súprava KLOE | ľavá
Výber rohovej sedacej súpravy by mal byť založený na vašich osobných preferenciách, priestorových obmedzeniach a finančných možnostiach. Rohová sedacia súprava KLOE ponúka solídne a pohodlné sedenie. Vyššie kovové nohy umožňujú ľahké udržiavanie podlahy pod sedačkou mopom alebo robotickým vysávačom. Polohovateľné opierky hlavy a kvalitné materiály zabezpečujú pohodlné sedenie . Vďaka elektricky regulovanej hĺbke sedenia si zväčšíte sedenie až o 25 cm a rozmer 85 x 212 cm ponúka komfortnú plochu na spanie. Sedaciu súpravu je možné vyhotoviť v rôznych látkach z rôznych cenových skupín, cena je platná pre najnižšiu cenovú skupinu. Konečná cena vám bude zaslaná mailom.
- pena HR
- látka
- vlnová a taštičková pružina
- kovové nohy
Moderná sedacia súprava KLOE je čalúnená látkou Kronos, výplň tvorí HR pena a pružiny. Čierne kovové nohy dokonale dotvoria luxusný vzhľad. Pred používaním odporúčame sedaciu súpravu naimpregnovať. S už vzniknutými škvrnami si ľahko poradí čistič z našej ponuky.
- šírka: 265 cm
- výška: 108 cm
- hĺbka: 178 cm
- hĺbka sedu: 60 - 85 cm
- výška sedu: 50 cm
- výška nôh: 16 cm
- plocha na spanie: 85 x 212 cm
- farebné prevedenie: zelená (Kronos 19) / čierne nohy
- Test Martindale: 50 000 oderov
Parametre
| Farba | Zelená |
|---|---|
| Výška | 108 cm |
| Úložný priestor | Nie |
| Rozkladacia | Áno |
| Materiál | Látka |
| Šírka | 265 cm |
| Miestnosť | Obývačka |
| Plocha na spanie | 85x212 cm |
| Cena | doprava zadarmo |
| Kategória | Sedacie súpravy |
| Šírka od-do | 260 cm - 270 cm |
| Typ | Ľavá |