ArtGabi Pohovka EVELINE | sivá
Pohovka EVELINE | sivá Rozkladacia pohovka EVELINE ušetrí priestor a poskytne príležitostné miesto na spanie. Pohovka je zozadu čalúnená, vysoké drevené... Celý popis
Popis
Pohovka EVELINE | sivá
Rozkladacia pohovka EVELINE ušetrí priestor a poskytne príležitostné miesto na spanie. Pohovka je zozadu čalúnená, vysoké drevené nohy uľahčujú prístup pod pohovku aj pre robotický vysávač. Pohovka má praktický úložný priestor a po rozložení ponúka plochu na spanie 145 x 195 cm. Dva praktické vankúšiky pohovku oživia. Pohovku je možné vyhotoviť v rôznych látkach z rôznych cenových skupín, cena je platná pre najnižšiu cenovú skupinu. Konečná cena vám bude zaslaná mailom.
- pena HR
- látka
- vlnová pružina
- drevené nohy
Moderná celočalúnená pohovka EVELINE je vyplnená pohodlnou HR penou a vlnovými pružinami. Pre pohovku stále ako novú ponúkame NANO impregnáciu, ak si chcete poradiť so škvrnami ľahko a jednoducho v našej ponuke nájdete CAUCH Cleaner.
- šírka: 228 cm
- výška: 96 cm
- hĺbka: 102 cm
- hĺbka sedu: 60 cm
- výška sedu: 50 cm
- plocha na spanie: 145 x 195 cm
- farebné prevedenie: sivá / Paros 05
- Test Martindale: 50 000 oderov
Parametre
| Farba | Sivá |
|---|---|
| Výška | 96 cm |
| Šírka | 228 cm |
| Úložný priestor | Nie |
| Rozkladacia | Áno |
| Materiál | Látka |
| Šírka od-do | 220 cm - 230 cm |
| Miestnosť | Obývačka |
| Plocha na spanie | 145x195 cm |