ArtGabi Pohovka EVELINE FARBA: Modrá / Kronos 09
701.00 €
Do obchodu
Pohovka EVELINE Praktická rozkladacia pohovka EVELINE ušetrí priestor a poskytne príležitostné miesto na spanie. Pohovka má čalúnenú zadnú stranu, vysoké... Celý popis
Popis
Pohovka EVELINE
Praktická rozkladacia pohovka EVELINE ušetrí priestor a poskytne príležitostné miesto na spanie. Pohovka má čalúnenú zadnú stranu, vysoké drevené nohy uľahčujú prístup pod pohovku aj pre robotický vysávač. Pohovka má praktický úložný priestor a po rozložení sa vyspíte na ploche 145 x 195 cm. Dva praktické vankúšiky pohovku oživia.
Materiál: pena HR, látka, vlnová a pružina, drevené nohy
Rozmery:
- ŠxVxH: 228 x 96 x 102 cm
- hĺbka sedu: 60 cm
- výška sedu: 50 cm
- plocha na spanie: 145 x 195 cm
Farebné prevedenie:
- sivá / Paros 05
- tmavá modrá / Kronos 09
Test Martindale: 50 000 oderov
Upozornenie: Váš monitor a tlačiareň nemusia zobrazovať farby, také ako sú v skutočnosti!
Parametre
| FARBA | Modrá / Kronos 09 |
|---|---|
| Farba | Modrá |
| Farba | Sivá |
| MATERIÁL | Látka |
| Výška | 96 cm |
| Šírka | 228 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | NIE |
| Rozkladacia | Áno |
| Miestnosť | Obývačka |
| PLOCHA NA SPANIE | 145x195 cm |
| Kategória | Pohovky |