ArtElta Rohová sedacia súprava VENTO Farba: Sawana 05 šedá / Ecosoft 017 biela
Rohová sedacia súprava VENTO Hľadáte dokonalú sedaciu súpravu, ktorá spája štýl, pohodlie a funkčnosť ? Sedacia súprava VENTO s podrúčkami je... Celý popis
Popis
Rohová sedacia súprava VENTO
Hľadáte dokonalú sedaciu súpravu, ktorá spája štýl, pohodlie a funkčnosť ? Sedacia súprava VENTO s podrúčkami je práve tým, čo potrebujete. S jej hlbokým a mäkkým sedadlom si doprajete maximálny komfort a relaxáciu po náročnom dni. Sedacia súprava VENTO má možnosť rozloženia na spanie s rozmerom 300 x 129 cm.
- látka
- ekokoža
- pena T3040
- pena T2542
- vlnové pružiny
- automat Delfín
Moderná sedačka VENTO je čalúnená látkou, ekokožou alebo kombináciou oboch materiálov. Jadro sedenia tvorí pena T3040 a vlnové pružiny, operadlo je vyplnené penou T2542. Sedacia súprava je rozkladacia, spaciu plochu 129 x 300 cm dosiahnete jednoducho pomocou automatu Delfín. V prípade záujmu je možné sedačku naimpregnovať, so znečistením si hravo poradí univerzálny čistič.
- šírka: 359 cm
- výška: 78 cm
- hĺbka: 165 cm
- hĺbka sedu: 60 cm
- výška sedu: 40 cm
- výška operadla: 38 cm
- šírka lakťovej opierky: 27 cm
- výška nôh: 5 cm
- šírka medzi "U" sedením: 138 cm
- plocha na spanie: 300 x 129 cm
- hmotnosť: 174 kg
- farebné prevedenie:
- Sawana 05
- Sawana 05 / Soft 17 (ekokoža)
- Berlin 02 / Soft 11 (ekokoža)
- Sawana 05 / Soft 11 (ekokoža)
- Soft 11 (ekokoža)
- Inari 100 / Soft 11 (ekokoža)
Parametre
| Farba | Sawana 05 šedá / Ecosoft 017 biela |
|---|---|
| Farba | Sivá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Ekokoža |
| Farba | Čierna |
| Výška | 78 cm |
| Úložný priestor | Áno |
| Rozkladacia | Áno |
| Materiál | Látka |
| Plocha na spanie | 300x129 cm |
| Šírka | 359 cm |
| Šírka od-do | 350 cm - 360 cm |