ArtElta Rohová sedacia súprava TREVISCO | pravá Farba: Omega 68 / Soft 11
Rohová sedacia súprava TREVISCO | pravá Vytvorte si z obývacej izby atraktívny priestor s dizajnovou rohovou sedacou súpravou TREVISCO v pravom... Celý popis
Popis
Rohová sedacia súprava TREVISCO | pravá
Vytvorte si z obývacej izby atraktívny priestor s dizajnovou rohovou sedacou súpravou TREVISCO v pravom prevedení. Vďaka čalúnenej zadnej strane je vhodná aj do priestoru. Oceníte veľký úložný priestor a vybavenie rozkladacou funkciou na spanie, založenou na veľmi intuitívnom systéme delfín - vďaka ktorému bude ľahké získať miesto na spanie s rozlohou až 127 x 210 cm. Spravte si z obývacej izby harmonický a zladený celok vďaka originálnej sedačke TREVISCO.
- látka
- ekokoža
- pena T3030
- pena T2542
- vlnová pružina
- mechanizmus Delfín
- oceľové nohy
Moderná sedačka TREVISCO je čalúnená látkou, ekokožou alebo v ich kombinácii. Jadro sedenia tvorí pena T3030 a vlnové pružiny, na operadle je pena T2542. Sedačka je rozkladacia, jednoduchý rozklad pomocou automatu Delfín poskytne plochu na spanie 127 x 210 cm. V prípade záujmu je možné sedačku naimpregnovať, so znečistením si hravo poradí univerzálny čistič.
- šírka: 272 cm
- výška: 100 cm
- hĺbka: 216 cm
- výška sedu: 45 cm
- hĺbka sedu: 50 cm
- hĺbka lakťovej opierky: 100 cm
- plocha na spanie: 127 x 210 cm
- hmotnosť: 163 kg
- farebné prevedenie:
- Berlin 01
- Monolith 09 / Monolith 29
- Monolith 37
- Monolith 63
- Omega 68 / Soft 11 (ekokoža)
- Inari 96
- Sawana 21 / Soft 17 (ekokoža)
- Kronos 0
- Paros 06
- Solar 16
Parametre
| Farba | Omega 68 / Soft 11 |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Žltá |
| Farba | Sivá |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Modrá |
| Materiál | Ekokoža |
| Farba | Čierna |
| Výška | 100 cm |
| Úložný priestor | Áno |
| Rozkladacia | Áno |
| Materiál | Látka |
| Šírka | 272 cm |
| Plocha na spanie | 127x210 cm |
| Šírka od-do | 270 cm - 280 cm |
| Typ | Pravá |