ArtElta Rohová sedacia súprava THIAGO | pravá Farba: Sawana 05
Rohová sedacia súprava THIAGO | pravá Vytvorte si z obývacej izby atraktívny priestor s dizajnovou sedacou súpravou THIAGO v tvare U. Vďaka vysokým... Celý popis
Popis
Rohová sedacia súprava THIAGO | pravá
Vytvorte si z obývacej izby atraktívny priestor s dizajnovou sedacou súpravou THIAGO v tvare U. Vďaka vysokým a štíhlym lesklým oceľovým nohám pôsobí konštrukcia sedačky odľahčene, pričom však nestráca na stabilite. Mimoriadny dizajn dodáva pohovke ozdobné prešívanie na celej ploche sedenia a komfort užívania zvyšuje možnosť polohovania hlavovej opierky. Oceníte veľký úložný priestor a vybavenie rozkladacou funkciou na spanie, založenou na veľmi intuitívnom systéme delfín - vďaka ktorému bude ľahké získať miesto na spanie s rozlohou až 125 x 265 cm. Spravte si z obývacej izby harmonický a zladený celok vďaka originálnej sedačke THIAGO v pravom prevedení.
- látka
- ekokoža
- HR pena vysokej kvality
- pena T2542
- pena T3030
- vlnové pružiny
- automat Delfín
Štýlová sedačka THIAGO je čalúnená látkou a ekokožou, výber je na vás. Jadro tvorí vysokokvalitná HR pena a pena T3030 na sedení, pena T2542 na operadle a vlnové pružiny. Rozkladanie sedačky je jednoduché, a to pomocou automatu Delfín. Vďaka čalúnenej zadnej strane je vhodná aj do priestoru. Sedačku odporúčame naimpregnovať, na odstraňovanie škvŕn ponúkame univerzálny čistič.
- šírka: 342 cm
- výška: 88 cm
- hĺbka: 208 cm
- výška bez podušiek: 73 cm
- hĺbka sedu: 60 cm
- výška sedu: 43 cm
- výška polohovateľnej opierky: 29 cm
- šírka polohovateľnej opierky: 72 cm
- hĺbka polohovateľnej opierky: 14 cm
- priestor medzi "U" sedením: 140 cm
- výška lakťovej opierky: 60 cm
- šírka lakťovej opierky: 34 cm
- hĺbka lakťovej opierky: 101 cm
- výška nožičiek: 9 cm
- plocha na spanie: 125 x 265cm
- hmotnosť: 227 kg
-
rozmery balenia:
- 206x110x85cm (78kg)
- 150x85x100 (69kg)
- 206x110x85 (80kg)
- farebné prevedenie:
- Omega 86
- Omega 91 / Soft 17 (ekokoža)
- Sawana 14
- Sawana 21 / Soft 17 (ekokoža)
- Monolith 37 / Monolith 84
- Monolith 63 / Monolith 84
- Monolith 77
- Kronos 02
- Gusto 86
- Sawana 05
Parametre
| Farba | Sawana 05 |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Žltá |
| Farba | Sivá |
| Farba | Červená |
| Farba | Modrá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Ekokoža |
| Farba | Čierna |
| Úložný priestor | Áno |
| Rozkladacia | Áno |
| Materiál | Látka |
| Šírka | 338 cm |
| Farba | Ružová |
| Výška | 43-90 cm |
| Plocha na spanie | 125x265cm |
| Šírka od-do | 330 cm - 340 cm |