ArtElta Rohová sedacia súprava SOLANGE | pravá Solange farba: Omega 91
Rohová sedacia súprava SOLANGE | pravá Moderné interiéry sa vyznačujú jednoduchosťou a eleganciou, rohová sedacia súprava SOLANGE sa do tohto štýlu dokonale... Celý popis
Popis
Rohová sedacia súprava SOLANGE | pravá
Moderné interiéry sa vyznačujú jednoduchosťou a eleganciou, rohová sedacia súprava SOLANGE sa do tohto štýlu dokonale hodí. Vďaka svojmu tradičnému a jednoduchému rozloženiu sa stane sedacia súprava Solange pravou dominantou obývacej izby. Priestranné sedenie, vhodne tvarované operadlo, jemne zaoblené opierky - to všetko dotvára estetiku sedacej súpravy. Štýlové vysoké nohy a jemné prešívanie umiestnené na celom povrchu operadla a sedadla zvyšujú vizuálny zážitok. Sedacia súprava je rozkladacia so spacou plochou o rozmere 210 x 126cm. Je vhodná aj do priestoru, nakoľko je čalúnená aj zo zadnej strany.
- látka
- pena T3030
- pena T2130
- vlnová pružina typ A
- mechanizmu s Delfín
- kovové nohy
Štýlová sedacia súprava SOLANGE je čalúnená kvalitnou látkou, jadro tvorí pena T3030 na sedení a T2130 na operadle, súčasťou sú vlnové pružiny typu A. Vďaka mechanizmu Delfín si sedačku ľahko rozložíte. Sedačku odporúčame naimpregnovať, na odstraňovanie škvŕn ponúkameuniverzálny čistič.
- šírka: 292 cm
- výška: 84 cm
- hĺbka: 196 cm
- výška sedu: 45 cm
- hĺbka sedu: 60 cm
- výška operadla: 43 cm
- výška nožičiek: 13 cm
- plocha na spanie: 242 x 123 cm
- hmotnosť: 137 kg
- nosnosť: 315 kg
- farebné prevedenie:
- Berlin 03
- Sawana 14
- Sawana 21
- Cover 02
- Inari 96
- Omega 02
- Omega 13
- Omega 91
- Monolith 37
- Monolith 77
Parametre
| Solange farba | Omega 91 |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Sivá |
| Farba | Modrá |
| Farba | Čierna |
| Výška | 84 cm |
| Úložný priestor | Nie |
| Farba | Béžová |
| Rozkladacia | Áno |
| Materiál | Látka |
| Šírka | 292 cm |
| Farba | Ružová |
| Šírka od-do | 290 cm - 300 cm |
| Typ | Pravá |
| Plocha na spanie | 242x123cm |