ArtElta Rohová sedacia súprava SADO | ľavá Farba: Flores 22
Rohová sedacia súprava SADO | ľavá Vytvorte si z obývacej izby atraktívny priestor s dizajnovou rohovou sedacou súpravou SADO v ľavom... Celý popis
Popis
Rohová sedacia súprava SADO | ľavá
Vytvorte si z obývacej izby atraktívny priestor s dizajnovou rohovou sedacou súpravou SADO v ľavom prevedení. Mimoriadny dizajn dodáva pohovke pútavé prešitie a zaujímavé tvarovanie podrúčok, vďaka čalúnenej zadnej strane je vhodná aj do priestoru. Oceníte vybavenie rozkladacou funkciou na spanie, založenou na mechanizme deflín - vďaka ktorému bude ľahké získať miesto na spanie s rozlohou až 130 x 207 cm. Spravte si z obývacej izby harmonický a zladený celok vďaka originálnej sedacej súprave SADO.
- látka
- pena T30
- pena T18
- vlnová pružina typ B
Moderná čalúnená sedačka SADO je čalúnená látkou, jadro tvorí pena T30 na sedení a T18 na operadle spolu s vlnovými pružinami typu B. Sedačku je možné naimpregnovať, na odstraňovanie škvŕn ponúkameuniverzálny čistič.
- šírka: 272 cm
- výška: 95 cm
- hĺbka: 192 cm
- výška sedu: 41 cm
- hĺbka sedu: 60 cm
- výška lakťovej opierky: 64 cm
- hĺbka lakťovej opierky: 90 cm
- výška nôh: 4 cm
- plocha na spanie: 130 x 207 cm
- hmotnosť: 135 kg
- farebné prevedenie:
- Lukso 40
- Velvetmat 38
- Gojo 04
- Gojo 101
- Sola 06
- Flores 22
- Poco 07
Parametre
| Farba | Flores 22 |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Sivá |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Modrá |
| Výška | 95 cm |
| Farba | Béžová |
| Rozkladacia | Áno |
| Materiál | Látka |
| Šírka | 272 cm |
| Farba | Ružová |
| Plocha na spanie | 130x207 cm |
| Hĺbka | 192 cm |
| Šírka od-do | 270 cm - 280 cm |
| Typ | Ľavá |