ArtElta Rohová sedacia súprava ROXI Farba: Gojo 04
Rohová sedacia súprava ROXI Vytvorte si z obývacej izby atraktívny priestor s dizajnovou rohovou sedacou súpravou ROXI. Mimoriadny dizajn... Celý popis
Popis
Rohová sedacia súprava ROXI
Vytvorte si z obývacej izby atraktívny priestor s dizajnovou rohovou sedacou súpravou ROXI. Mimoriadny dizajn dodáva pohovke pútavé prešívanie na sedení a operadle, vďaka čalúnenej zadnej strane je vhodná aj do priestoru. Oceníte vybavenie rozkladacou funkciou na spanie založenou na DL mechanizme - vďaka ktorému bude ľahké získať miesto na spanie s rozlohou až 120 x 215 cm. Spravte si z obývacej izby harmonický a zladený celok vďaka originálnej sedačke ROXI.
- látka
- HR pena
- pena T3030
- pena T2540
- vlnová pružina
Jednoduchá sedacia súprava ROXI je čalúnená na dotyk príjemnou látkou. Výplň tvorí pena T3030, pena T2540 a vlnové pružiny. Samozrejmosťou je možnosť rozloženia, a to vďaka mechanizmu Delfín. Sedačka sa dá naimpregnovať, čím sa predĺži jej životnosť. Škvrny jednoducho odstránite univerzálnym čističom.
- šírka: 240 cm
- výška: 90 cm
- hĺbka: 165 cm
- hĺbka sedu: 56 cm
- výška sedu: 44 cm
- plocha na spanie: 120 x 215 cm
- hmotnosť: 111 kg
- farebné prevedenie:
- Vero 18
- Vero 05
- Lukso 24
- Velvetmat 38
- Nube 40Gojo 04
- Flores 22
Parametre
| Farba | Gojo 04 |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Žltá |
| Farba | Sivá |
| Farba | Modrá |
| Výška | 85 cm |
| Úložný priestor | Áno |
| Farba | Béžová |
| Rozkladacia | Áno |
| Materiál | Látka |
| Šírka | 350 cm |
| Šírka od-do | 230 cm - 240 cm |
| Plocha na spanie | 120x300 cm |
| Šírka od-do | 240 cm - 250 cm |
| Typ | Univerzálna |