ArtElta Rohová sedacia súprava RODRIGO | ľavá Farba: Sawana 14 / Soft 17
Rohová sedacia súprava RODRIGO | ľavá Moderné interiéry sa vyznačujú jednoduchosťou a eleganciou - rohová sedacia súprava RODRIGO sa do tohto štýlu... Celý popis
Popis
Rohová sedacia súprava RODRIGO | ľavá
Moderné interiéry sa vyznačujú jednoduchosťou a eleganciou - rohová sedacia súprava RODRIGO sa do tohto štýlu dokonale hodí. Vďaka svojmu tradičnému a jednoduchému rozloženiu sa stane sedacia súprava RODRIGO pravou dominantou obývacej izby. Priestranné sedenie, vhodne tvarované operadlo to všetko dotvára estetiku sedacej súpravy. Štýlové vysoké nohy a jemné prešívanie umiestnené na celom povrchu operadla a sedadla zvyšujú vizuálny zážitok. Sedacia súprava je rozkladacia so spacou plochou o rozmere 266 x 125cm. Je vhodná aj do priestoru, nakoľko je čalúnená aj zo zadnej strany.
- látka
- ekokoža
- pena T3040
- pena T2542
- vlnová pružina
- mechanizmus Delfín
Sedačka RODRIGO je čalúnená látkou alebo látkou v kombinácii s ekokožou. Jadro tvorí pena T3040 a pena T2542 s vlnovou pružinou. Sedačka je rozkladacia, a to pomocou mechanizmu Delfín. Sedačka sa dá naimpregnovať, čím sa predĺži jej životnosť. Škvrny jednoducho odstránite univerzálnym čističom.
- šírka: 345 cm
- výška: 90 cm
- hĺbka: 202 cm
- výška sedu: 43 cm
- hĺbka sedu: 58 cm
- plocha na spanie: 125 x 266 cm
- hmotnosť: 232 kg
- farebné prevedenie:
- Sawana 14 / Soft 17 (ekokoža)
- Mat Velvet 68
- Solid 77
- Inari 96
- Cover 70
- Mat Velvet 75
Parametre
| Farba | Sawana 14 / Soft 17 |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Sivá |
| Farba | Modrá |
| Farba | Biela |
| Farba | Čierna |
| Výška | 90 cm |
| Úložný priestor | Áno |
| Rozkladacia | Áno |
| Materiál | Látka |
| Šírka | 345 cm |
| Farba | Ružová |
| Plocha na spanie | 125 x 266 cm |
| Šírka od-do | 340 cm - 350 cm |