ArtElta Rohová sedacia súprava PIERETTA | pravá Pieretta Farba: Berlin 02/Soft 17
Rohová sedacia súprava PIERETTA | pravá Rohová sedacia súprava PIERETTA sa vyznačuje jednoduchým dizajnom, preto je vhodná do moderných interiérov. Plocha... Celý popis
Popis
Rohová sedacia súprava PIERETTA | pravá
Rohová sedacia súprava PIERETTA sa vyznačuje jednoduchým dizajnom, preto je vhodná do moderných interiérov. Plocha sedenia aj operadla je prešitá elegantným prešívaním. Sedacia súprava má kovové nohy z chrómovanej ocele. Pohodlie odpočinku zabezpečuje pevná konštrukcia a použité materiály a výplne. Sedacia súprava je rozkladacia so spacou plochou o rozmere 200 x 126 cm. Je vhodná aj do priestoru, nakoľko je čalúnená aj zo zadnej strany.
- látka
- ekokoža
- pena T3030
- pena T2542
- vlnová pružina
- mechanizmus Delfín
Praktická sedačka PIERETTA je čalúnená látkou alebo látkou v kombinácii s ekokožou. Výplň na sedení tvorí pena T3030 a vlnové pružiny, operadlo je vyplnené penou T2542. Sedačka sa dá jednoducho rozložiť pomocou mechanizmu Delfín. Sedačka sa dá naimpregnovať, čím sa predĺži jej životnosť. Škvrny jednoducho odstránite univerzálnym čističom.
- šírka: 260 cm
- výška: 78 cm
- hĺbka: 207 cm
- výška sedu: 40 cm
- hĺbka sedu: 60 cm
- výška operadla: 38 cm
- šírka lakťovej opierky: 93 cm
- výška lakťovej opierky: 58 cm
- hĺbka lakťovej opierky: 27 cm
- výška nožičiek: 5 cm
- plocha na spanie: 210 x 126 cm
- hmotnosť: 150 kg
- farebné prevedenie:
- Sawana 05/Soft17 (ekokoža)
- Sawana 21/Soft 11 (ekokoža)
- Sawana 21/Soft 29 (ekokoža)
- Berlin 01/Soft 11 (ekokoža)
- Berlin 01/Soft 17(ekokoža)
- Berlin 03/Soft 66 (ekokoža)
- Berlin 03/Soft 33 (ekokoža)
- Monolith 37
- Monolith 77
- Monolith 97
- Berlin 02/Soft 17 (ekokoža)
- Sawana 21/Soft 17(ekokoža)
- Inari 96/Soft 17 (ekokoža)
- Portland 90
Parametre
| Pieretta Farba | Berlin 02/Soft 17 |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Sivá |
| Farba | Modrá |
| Farba | Biela |
| Farba | Čierna |
| Výška | 80 cm |
| Úložný priestor | Nie |
| Rozkladacia | Áno |
| Materiál | Látka |
| Šírka | 290 cm |
| Plocha na spanie | 210x126cm |
| Šírka od-do | 280 cm - 290 cm |
| Šírka od-do | 290 cm - 300 cm |
| Typ | Pravá |