ArtElta Rohová sedacia súprava LORELLE | ľavá Lorelle Farba: Monolith 37
Rohová sedacia súprava LORELLE | ľavá Jedinečná rohová sedacia súprava LORELLE vytvorí v obývacej izbe dominantný priestor. Mimoriadny dizajn dodáva... Celý popis
Popis
Rohová sedacia súprava LORELLE | ľavá
Jedinečná rohová sedacia súprava LORELLE vytvorí v obývacej izbe dominantný priestor. Mimoriadny dizajn dodáva sedacej súprave ozdobné prešívanie na celej ploche sedenia a operadla. je rozkladacia so spacou plochou o rozmere 200 x 110 cm, poskytuje aj úložný priestor. Je vhodná aj do priestoru, nakoľko je čalúnená aj zo zadnej strany. Vďaka svojim rozmerom a dizajnu vynikne v malých, ale aj väčších priestoroch. K sedacej súprave je možné doobjednať taburetku LORELLE v rovnakom prevedení.
- látka
- HR pena
- pena T25
- vlnová pružina typ B
- kovové nohy
- mechanizmu Delfín
Menšia sedacia súprava LORELLE v látke v rôznych farbách je vyplnená HR penou, penou T25 a vlnovými pružinami typu B. Vyššie kovové nohy zaručujú stabilitu. Sedačka je rozkladacia, pomocou mechanizmu Delfín získate spaciu plochu 110 x 200 cm. S NANO impregnáciou predĺžite životnosť sedačky, neprepustí vodu a bude odolná voči znečisteniu. V prípade, že chcete odstrániť už vzniknuté škvrny na čalúnení, ponúkame univerzálny čistič.
- šírka: 225 cm
- výška: 105 cm
- hĺbka: 160 cm
- výška sedu: 45 cm
- hĺbka sedu: 62 cm
- výška lakťovej opierky: 71 cm
- šírka lakťovej opierky: 95 cm
- hĺbka lakťovej opierky: 12 cm
-
výška nožičiek: 13 cm
-
plocha na spanie: 200 x 110 cm
-
hmotnosť: 107 kg
-
farebné prevedenie:
- Monolith 37
- Monolith 77
- Monilith 97
- Monolith 48
- Monolith 84
- Grande 75
- Grande 81
- Inari 9
- Inari 100
- Omega 13
- Sawana 14
- Sawana 21
Parametre
| Lorelle Farba | Monolith 37 |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Žltá |
| Farba | Sivá |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Modrá |
| Farba | Čierna |
| Úložný priestor | Áno |
| Šírka | 225 cm |
| Rozkladacia | Áno |
| Materiál | Látka |
| Výška | 80-105cm |
| Plocha na spanie | 200x110cm |
| Šírka od-do | 220 cm - 230 cm |
| Typ | Ľavá |