ArtElta Rohová sedacia súprava LIVIO Farba Livio: Alova 67 / Alova 07
Rohová sedacia súprava LIVIO Ak hľadáte sedaciu súpravu ktorá bude priestranná a pohodlná a zároveň navrhnutá tak, aby chránila vašu chrbticu pri... Celý popis
Popis
Rohová sedacia súprava LIVIO
Ak hľadáte sedaciu súpravu ktorá bude priestranná a pohodlná a zároveň navrhnutá tak, aby chránila vašu chrbticu pri odpočinku, rohová sedačka Livio bude tou najlepšou voľbou. Vďaka dodatočným vankúšom sa kus nábytku stáva atraktívnejším a pohodlnejším. Rohová sedačka je dostupná v dvoch variantoch - jednofarebná a zmiešaná. Kombinácia dvoch kontrastných farieb čalúnenia dodáva originalitu a nezávislý výber odtieňov vám umožní prispôsobiť kútik vašim preferenciám a celkovému dizajnu interiéru. Sedačka LIVIO sa dá rozložiť plocha na spanie má 195 x 125 cm, ponúka tiež úložný priestor.
- látka
- ekokoža
- pena T3040
- pena T2542
- automat Delfín
Klasická jednoduchá konštrukcia sedačky LIVIO zaručí pevnosť, správne profilované operadlá a stabilné sedáky, ktoré sa pod váhou tela nezrútia, sú dominantami z deformačnej peny T25. Čalúnená je látkou alebo látkou v kombinácii s ekokožou. Sedačka má funkciu rozkladu pomocou automatu Delfín. S NANO impregnáciou predĺžite životnosť sedačky, neprepustí vodu a bude odolná voči znečisteniu. V prípade, že chcete odstrániť už vzniknuté škvrny na čalúnení, ponúkame univerzálny čistič.
- šírka: 237 cm
- výška: 72 cm
- hĺbka: 150 cm
- výška sedu: 40 cm
- hĺbka sedu: 57 cm
- plocha na spanie: 125 x 195 cm
- hmotnosť: 100 kg
- farebné prevedenie:
- Alova 46 / Alova 04
- Alova 04 / Alova 46
- Alova 07 / Alova 66
- Alova 66 / Alova 07
- Alova 04
- Alova 67
- Alova 10 / Alova 04
- Alova 10
- Alova 79
- Alova 67 / Alova 07
- Berlin 01 / Soft 11 (ekokoža)
- Berlin 01 / Soft 17 (ekokoža)
- Berlin 03 / Soft 33 (ekokoža)
- Berlin 03 / Soft 66 (ekokoža)
- Sawana 05 /Soft 11 (ekokoža)
- Sawana 05 / Soft 17 (ekokoža)
- Sawana 14 / Soft 17 (ekokoža)
- Sawana 21 / Soft 17 (ekokoža)
Parametre
| Farba Livio | Alova 67 / Alova 07 |
|---|---|
| Farba | Sivá |
| Farba | Červená |
| Farba | Modrá |
| Farba | Biela |
| Farba | Čierna |
| Výška | 90 cm |
| Úložný priestor | Nie |
| Farba | Béžová |
| Rozkladacia | Áno |
| Materiál | Látka |
| Šírka | 237 cm |
| Plocha na spanie | 195x125cm |
| Šírka od-do | 230 cm - 240 cm |
| Typ | Ľavá |
| Typ | Pravá |