ArtElta Rohová sedacia súprava GRAYSON | pravá Farba: Loco 10
Rohová sedacia súprava GRAYSON | pravá Vytvorte si z obývacej izby atraktívny priestor s dizajnovou rohovou sedacou súpravou GRAYSON v pravom... Celý popis
Popis
Rohová sedacia súprava GRAYSON | pravá
Vytvorte si z obývacej izby atraktívny priestor s dizajnovou rohovou sedacou súpravou GRAYSON v pravom prevedení. Vďaka vyšším nohám z ocele pôsobí konštrukcia sedačky odľahčene, pričom však nestráca na stabilite. Mimoriadny dizajn dodáva pohovke pútavé prešívanie na operadle a podrúčkach, vďaka čalúnenej zadnej strane je vhodná aj do priestoru. Oceníte veľký úložný priestor a vybavenie rozkladacou funkciou na spanie, založenou na veľmi intuitívnom systéme delfín - vďaka ktorému bude ľahké získať miesto na spanie s rozlohou až 125 x 210 cm. Spravte si z obývacej izby harmonický a zladený celok vďaka originálnej sedačke GRAYSON.
- látka
- vlnová pružina typ B
- pena T30
- HR pena
- mechanizmus Delfín
Moderná sedacia súprava GRAYSON je čalúnená kvalitnou látkou. Jadro tvorí pena T30, HR pena a vlnové pružiny typu B. Mechanizmus Delfín zaručujú jednoduchý rozklad. S NANO impregnáciou predĺžite životnosť sedačky, neprepustí vodu a bude odolná voči znečisteniu. V prípade, že chcete odstrániť už vzniknuté škvrny, ponúkame univerzálny čistič.
- šírka: 278 cm
- výška: 92 cm
- hĺbka: 205 cm
- hĺbka sedu: 56 cm
- výška sedu: 45 cm
- výška operadla: 30-45 cm
- výška polohovateľných opierok: 30 cm
- výška lakťovej opierky: 55 cm
- šírka lakťovej opierky: 100 cm
- hĺbka lakťovej opierky: 31 cm
- výška nôh: 9 cm
- plocha na spanie: 125 x 210 cm
- hmotnosť: 157 kg
- farebné prevedenie:
- Lukso 40
- Nube 35
- Sola 04
- Velvetmat 4
- Loco 04
- Loco 10
- Loco 24
- Loco 25
- Velvetmat 100
- Monolith 76
- Nube 3
- Velvetmat 10
Parametre
| Farba | Loco 10 |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Sivá |
| Farba | Červená |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Modrá |
| Výška | 98 cm |
| Úložný priestor | Áno |
| Šírka | 275 cm |
| Rozkladacia | Áno |
| Materiál | Látka |
| Farba | Ružová |
| Plocha na spanie | 125x210 cm |
| Šírka od-do | 270 cm - 280 cm |
| Typ | Pravá |