ArtElta Rohová sedacia súprava GIOVANNI | ľavá Farba Giovani: Berlin 01 / Soft 17
Rohová sedacia súprava GIOVANNI | ľavá Vkusná je vhodným štýlovým doplnkom do vašej obývačky. GIOVANI je moderná sedacia súprava v tvare U. Je... Celý popis
Popis
Rohová sedacia súprava GIOVANNI | ľavá
Vkusná je vhodným štýlovým doplnkom do vašej obývačky. GIOVANI je moderná sedacia súprava v tvare U. Je možné ju jednoducho rozložiť. Po rozložení dostanete priestrannú plochu na spanie o rozmeroch 295 x 120 cm. Sedacia súprava GIOVANI má kvalitné pružiny a ponúka aj úložný priestor. Vyrobená je v ľavom prevedení. V kombinácií dvoch farieb a druhov čalúnení robia sedaciu súpravu atraktívnejšiu.
- látka
- ekokoža
- pena T3040
- vlnová pružina
- automat DL
Moderná sedačka GIOVANNI je čalúnená látkou alebo látkou v kombinácii s ekokožou. Automatom DL získate veľkú plochu na spanie. V prípade záujmu je možné sedaciu súpravu naimpregnovať, so znečistením si hravo poradí univerzálny čistič.
- šírka: 351 cm
- výška: 82 cm
- hĺbka: 190 cm
- hĺbka sedu: 48 cm
- výška operadla: 50 cm
- výška sedu: 32 cm
- šírka prídavnej časti: 40 cm
- výška prídavnej časti: 32-60 cm
- hĺbka prídavnej časti: 87 cm
- plocha na spanie: 295 x 120 cm
- hmotnosť: 171 kg
- farebné prevedenie:
- Sawana 14 / Soft 17 (ekokoža)
- Berlin 02 / Soft 11 (ekokoža)
- Berlin 01 / Soft 17 (ekokoža)
- Soft 17 ekokoža
- Soft 11 ekokoža
- Soro 93 / Soro 83
- Dora 21
- Monolith 29
- Monolith 37
- Monolith 77
- Omega 68
- Dora 90
Parametre
| Farba Giovani | Berlin 01 / Soft 17 |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Žltá |
| Farba | Sivá |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Modrá |
| Farba | Biela |
| Materiál | Ekokoža |
| Farba | Čierna |
| Výška | 70 cm |
| Úložný priestor | Áno |
| Farba | Béžová |
| Rozkladacia | Áno |
| Materiál | Látka |
| Šírka | 340 cm |
| Plocha na spanie | 295 x 120 cm |
| Šírka od-do | 330 cm - 340 cm |
| Šírka od-do | 340 cm - 350 cm |