ArtElta Rohová sedacia súprava GINO | Univerzálna Gino: Farba: Nube 40
Rohová sedacia súprava GINO | Univerzálna Krásna rozkladacia sedacia súprava GINO je univerzálna. Možnosť zloženia na ľavú aj pravú stranu, tak ako Vám to... Celý popis
Popis
Rohová sedacia súprava GINO | Univerzálna
Krásna rozkladacia sedacia súprava GINO je univerzálna. Možnosť zloženia na ľavú aj pravú stranu, tak ako Vám to práve vyhovuje. Ponuka dostatočný úložný priestor. Perfektne sa hodí do každého moderného aj menšieho priestoru. Funkcia rozloženia ponuka spaciu plochu o rozmere 206 x 120 cm. Rozkladanie je možné pomocou Automatu. Po rozložení máte dostatok miesta aj pre vašu návštevu. Sedacia súprava GINO vytvorí vo vašom dome alebo byte príjemné pohodlie.
- látka
- pena T3040
- pena T2542 (operadlo)
- DL mechanizmus
Univerzálna sedačka GINO je čalúnená látkou, výplň tvorí pena T3040 a T2542. Rozklad je zabezpečený DL mechanizmom. V prípade záujmu je možné sedaciu súpravu naimpregnovať, so znečistením si hravo poradí univerzálny čistič.
- šírka: 206 cm
- výška: 90 cm
- hĺbka: 146 cm
- hĺbka sedu: 57 cm
- výška sedu: 40 cm
- plocha na spanie: 206 x 120 cm
- farebné prevedenia:
- Sawana 14 / čierna
- Sawana 05 / tmavosivá
- Sawana 21
- Sawana 26
- Nube 35
- Nube 40
- Nube 45
Parametre
| Gino: Farba | Nube 40 |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Žltá |
| Farba | Sivá |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Čierna |
| Výška | 90 cm |
| Úložný priestor | Áno |
| Rozkladacia | Áno |
| Materiál | Látka |
| Šírka | 206 cm |
| Šírka od-do | 200 cm - 210 cm |
| Plocha na spanie | 206x120cm |
| Typ | Univerzálna |