ArtElta Rohová sedacia súprava FRESIA | ľavá Farba: Velvet Mat 38
Rohová sedacia súprava FRESIA | ľavá Vytvorte si z obývacej izby atraktívny priestor s dizajnovou rohovou sedacou súpravou FRESIA v ľavom... Celý popis
Popis
Rohová sedacia súprava FRESIA | ľavá
Vytvorte si z obývacej izby atraktívny priestor s dizajnovou rohovou sedacou súpravou FRESIA v ľavom prevedení. Mimoriadny dizajn dodáva pohovke jednoduché prešívanie na sedení a poholovacie opierky, vďaka čalúnenej zadnej strane je vhodná aj do priestoru. Oceníte veľký úložný priestor a vybavenie rozkladacou funkciou na spanie, založenou na DL mechanizme - vďaka ktorému bude ľahké získať miesto na spanie s rozlohou až 126 x 204 cm. Spravte si z obývacej izby harmonický a zladený celok vďaka originálnej sedačke FRESIA.
- látka
- vlnové pružiny typ B
- pena T30
- pena T18 (operadlo)
Moderná sedacia súprava FRESIA je čalúnená látkou, jadro tvorí pena T30 a T18 s vlnovými pružinami typu B. V prípade záujmu je možné sedaciu súpravu naimpregnovať, so znečistením si hravo poradí univerzálny čistič.
- hĺbka sedu: 54 cm
- výška sedu: 42 cm
- výška operadla: 53 cm
- výška polohovateľnej časti operadla: 25 cm
- šírka lakťovej opierky: 94 cm
- výška lakťovej opierky: 55 cm
- hĺbka lakťovej opierky: 20 cm
- výška nôh: 5 cm
- plocha na spanie: 126 x 204 cm
- hmotnosť: 117 kg
- farebné prevedenie:
- Vero 04
- Lukso 24
- Velvetmat 38
- Gojo 04
- Sola 18
- Loco 06
- Poco 40
- Inari 22
Parametre
| Farba | Velvet Mat 38 |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Sivá |
| Farba | Modrá |
| Výška | 104 cm |
| Úložný priestor | Áno |
| Farba | Béžová |
| Rozkladacia | Áno |
| Materiál | Látka |
| Šírka | 247 cm |
| Farba | Ružová |
| Šírka od-do | 240 cm - 250 cm |
| Plocha na spanie | 126x204 cm |
| Hĺbka | 176 cm |
| Typ | Ľavá |