ArtElta Rohová sedacia súprava FABIO | ľavá Farba: Sawana 21 / Sawana 14
850.00 €
Do obchodu
Rohová sedacia súprava FABIO | ľavá Moderná rozkladacia rohová súprava FABIO s úložným priestorom, ktorá bude istotne vhodným reprezentačným kusom nábytku vo... Celý popis
Popis
Rohová sedacia súprava FABIO | ľavá
Moderná rozkladacia rohová súprava FABIO s úložným priestorom, ktorá bude istotne vhodným reprezentačným kusom nábytku vo Vašej obývačke. Rohová sedacia súprava FABIO je v ľavom prevedení v kombinácií dvoch farieb. Kvalitné prevedenie rozkladacej časti zaručuje bezproblémové používanie. Oceníte úložný priestor.
- látka
- ekokoža
- vlnová pružina
- automat Delfín
- pena T3040
- pena T2542 (operadlo)
- plastové nohy
Moderná sedačka FABIO je čalúnená kvalitnou látkou, jadro sedacej súpravy je tvorené pružinami faliste a vysokokvalitnou penou. Rozkladanie je pomocou automatického systému DELFÍN, vďaka čomu získate miesto na spanie o rozmere 125 x 195 cm. V prípade záujmu je možné sedaciu súpravu naimpregnovať, so znečistením si hravo poradí univerzálny čistič.
- šírka: 268 cm
- výška: 73 cm
- hĺbka: 167 cm
- výška sedu: 43 cm
- hĺbka sedu: 65 cm
- výška operadla: 45 cm
- výška lakťovej opierky: 45 cm
- šírka lakťovej opierky: 40 cm
- hmotnosť: 132 kg
- plocha na spanie: 125 x 195 cm
- farebné prevedenie:
- Sawana 26
- Sawana 21 / Sawana 05
- Sawana 14
- Sawana 21 / Sawana 14
- Orinoco 85
- Sawana 05 / Soft 11 (ekokoža)
- Cover 83 / Soft 17 (ekokoža)
Parametre
| Farba | Sawana 21 / Sawana 14 |
|---|---|
| Farba | Sivá |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Modrá |
| Materiál | Ekokoža |
| Farba | Čierna |
| Výška | 73 cm |
| Plocha na spanie | 195 x 125 cm |
| Úložný priestor | Áno |
| Šírka | 268 cm |
| Rozkladacia | Áno |
| Materiál | Látka |
| Šírka od-do | 260 cm - 270 cm |
| Typ | Ľavá |