ArtElta Rohová sedacia súprava EVANELL | ľavá Evanell farba: Mat Velvet 68
Rohová sedacia súprava EVANELL | ľavá Priestranná a pohodlná rozkladacia rohová súprava do U EVANELL znázorňuje výraznú dominantu modernej obývačky.... Celý popis
Popis
Rohová sedacia súprava EVANELL | ľavá
Priestranná a pohodlná rozkladacia rohová súprava do U EVANELL znázorňuje výraznú dominantu modernej obývačky. EVANELL je komfortná sedacia súprava v tvare U. Je možné ju jednoducho rozložiť. Po rozložení dostanete priestrannú plochu na spanie o rozmeroch 125 x 265 cm, ktorá poteší aj tých najnáročnejších používateľov. Sedacia súprava EVANELL je vyrobená z kvalitných pružín a pružnej peny. Funkčnosť sedacej súpravy zvyšuje aj dostatočne veľký úložný priestor.
- látka
- pena T3030
- pena T2542 (operadlo)
- vlnová pružina
- mechanizmus Delfín
- drevo
- kov
Moderná sedačka EVANELL je čalúnená látkou, pohodlné sedenie je zabezpečené vďaka pene T3030 a T2542 s vlnovými pružinami. Rozklad zabezpečuje mechanizmus Delfín. V prípade záujmu je možné sedaciu súpravu naimpregnovať, so znečistením si hravo poradí univerzálny čistič.
- šírka: 336 cm
- výška: 102 cm
- hĺbka: 211 cm
- výška sedu: 41,5 cm
- hĺbka sedu: 64 cm
- šírka medzi "U" sedením: 140 cm
- výška nôh: 4,5 cm
- plocha na spanie: 125 x 265 cm
- hmotnosť: 248 kg
- farebné prevedenie:
- Sawana 21
- Omega 68
- Omega 86
- Inari 96
- Monolith 37
- Monolith 63
- Monolith 84
- Monolith 97
- Grande 81
- Mat Velvet 75
- Mat Velvet 68
Parametre
| Evanell farba | Mat Velvet 68 |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Žltá |
| Farba | Sivá |
| Farba | Červená |
| Farba | Modrá |
| Farba | Biela |
| Farba | Čierna |
| Výška | 82 cm |
| Úložný priestor | Áno |
| Rozkladacia | Áno |
| Materiál | Látka |
| Šírka | 330 cm |
| Farba | Ružová |
| Plocha na spanie | 265 x 125 cm |
| Šírka od-do | 320 cm - 330 cm |
| Šírka od-do | 330 cm - 340 cm |