ArtElta Rohová sedacia súprava CASSARA | pravá Farba: Lukso 35
Rohová sedacia súprava CASSARA | pravá Vytvorte si z obývacej izby atraktívny priestor s dizajnovou rohovou sedacou súpravou CASSARA v pravom... Celý popis
Popis
Rohová sedacia súprava CASSARA | pravá
Vytvorte si z obývacej izby atraktívny priestor s dizajnovou rohovou sedacou súpravou CASSARA v pravom prevedení. Mimoriadny dizajn dodáva pohovke pútavé prešitie operadla, vďaka čalúnenej zadnej strane je vhodná aj do priestoru. Oceníte vybavenie rozkladacou funkciou na spanie, založenou na DL mechanizme - vďaka ktorému bude ľahké získať miesto na spanie s rozlohou až 130 x 215 cm. Spravte si z obývacej izby harmonický a zladený celok vďaka originálnej sedacej súprave CASSARA.
- látka
- HR pena 3035
- pena T2315 (operadlo)
- vlnová pružina typ B
- mechanizmus Delfín
Moderná sedacia súprava CASSARA je čalúnená látkou vo farbe podľa vášho výberu. Pohodlné sedenie zabezpečí HR pena 3035 s vlnovými pružinami. Rozklad je jednoduchý, a to vďaka mechanizmu Delfín. V prípade záujmu je možné sedaciu súpravu naimpregnovať, so znečistením si hravo poradí univerzálny čistič.
- šírka: 277 cm
- výška: 100 cm
- hĺbka: 237 cm
- hĺbka sedu: 60-74 cm
- výška sedu: 48 cm
- výška nôh: 13 cm
- šírka lakťovej opierky: 25 cm
- plocha na spanie: 215 x 130 cm
- hmotnosť: 201 kg
- farebné prevedenie:
- Flores 04
- Poco 04
- Poco 07
- Flores 10
- Vero 18
- Velvetmat 24
- Lukso 35
- Savoi 38
- Nube 40
- Savoi 100
- Gojo 101
Parametre
| Farba | Lukso 35 |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Sivá |
| Farba | Modrá |
| Výška | 100 cm |
| Farba | Béžová |
| Rozkladacia | Áno |
| Materiál | Látka |
| Šírka | 277 cm |
| Farba | Ružová |
| Plocha na spanie | 130x215 cm |
| Šírka od-do | 270 cm - 280 cm |
| Typ | Pravá |