ArtElta Rohová sedacia súprava BRETAN | pravá Farba Bretan: Loco 06
Sedacia súprava BRETAN | pravá Nadčasová rohová sedacia súprava Bretan je pohodlná, moderná a dizajnová. Veľké rozmery a modernosť sú znaky, ktorými sa... Celý popis
Popis
Sedacia súprava BRETAN | pravá
Nadčasová rohová sedacia súprava Bretan je pohodlná, moderná a dizajnová. Veľké rozmery a modernosť sú znaky, ktorými sa Bretan vyznačuje. Sedacia súprava BRETAN má opierky hlavy a chrbtové opierky, ktoré možno ľahko nastaviť tak, aby ste dosiahli čo najpohodlnejšiu polohu tela. Charakteristické, čierne, zaujímavo tvarované nohy dodávajú sedacej súprave originalitu a pohodlná opierka na ruky umožňuje pohodlný odpočinok. Za zmienku tiež stojí, že nohy nábytku majú celých 18 cm, vďaka čomu sa ľahko udržiava čistota. Rozmery produktu sú: 350 x 201 x 107 cm. Čalúnenie je dostupné v mnohých zaujímavých farbách. Rohová sedačka Bretan má zaujímavý tvar a dômyselné funkcie, a jeho poznávacími znakmi sú aj elegantné prešívanie a pevný poťahový materiál.
- látka
- HR pena
- pena T21/T25
- vlnové pružiny typ B
Sedáky sedačky sú vyplnené vysoko elastickou HR penou so zvýšenou elasticitou a odolnosťou. Čalúnená je látkou, výplň sedenia tvorí HR pena, pena T21 a T25. Súčasťou sú vlnové pružiny. Sedačku je možné naimpregnovať, na odstraňovanie škvŕn ponúkame univerzálny čistič.
- šírka: 350 cm
- výška: 107 cm
- hĺbka: 180-205 cm
- výška sedu: 44 cm
- hĺbka sedu: 54-69 cm
- výška nôh: 17 cm
- hmotnosť: 247 kg
- farebné prevedenie:
- Lukso 40
- Lukso 35
- Lukso 24
- Velvet mat 38
- Nube 22
- Sola 18
- Loco 33
- Loco 45
- Loco 06
- Savoi 100
- Gojo 04
- Gojo 101
- Poco 100
Parametre
| Farba Bretan | Loco 06 |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Žltá |
| Farba | Sivá |
| Farba | Hnedá |
| Farba | Modrá |
| Výška | 107 cm |
| Úložný priestor | Nie |
| Farba | Béžová |
| Materiál | Látka |
| Rozkladacia | Nie |
| Šírka | 350 cm |
| Farba | Ružová |
| Šírka od-do | 340 cm - 350 cm |
| Šírka od-do | 350 cm - 360 cm |