ArtElta Rohová sedacia súprava ASGARD U | univerzálna Asgard U farba: Sawana 21
Rohová sedacia súprava ASGARD U | univerzálna Rohová sedacia súprava ASGARD poskytuje maximálny priestor a pohodlie pre odpočinok. ASGARD je sedacia súprava v... Celý popis
Popis
Rohová sedacia súprava ASGARD U | univerzálna
Rohová sedacia súprava ASGARD poskytuje maximálny priestor a pohodlie pre odpočinok. ASGARD je sedacia súprava v tvare U, vyrobená v modernom štýle, kombinuje v sebe jednoduchosť a eleganciu. Jednoduché čisté línie, vysoké nohy a stabilná konštrukcia sedacej súpravy vytvárajú nadčasový a mimoriadne štýlový kus nábytku. Je možné ju jednoducho rozložiť, pomocou automatu DL, po rozložení dostanete priestrannú plochu na spanie o rozmeroch 282 x 120 cm. K sedacej súprave je možné doobjednať taburetku ASGARD.
- látka
- PVC
- vlnová pružina
- pena T3030
- kov
Praktická sedacia súprava je čalúnená látkou, výplň tvorí pena T3030 a vlnová pružina. Vďaka systému DL sa ľahko rozkladá. Životnosť sedačky je možné predĺžiť nano impregnáciou. Škvrny ľahko očistíte univerzálnym čističom.
- šírka: 326 cm
- výška: 93 cm
- hĺbka: 165/202 cm
- výška bez podušiek: 77 cm
- hĺbka sedu: 52-74 cm
- výška sedu: 48 cm
- výška nôh: 16 cm
- hmotnosť: 166 kg
- farebné prevedenie:
- Cover 02
- Cover 70
- Cover 87
- Soro 61
- Mat Velvet 68
- Monolith 37
- Sawana 14
- Sawana 05
- Sawana 21
- Solid 39
- Mat Velvet 75
- Monolith 77
Parametre
| Asgard U farba | Sawana 21 |
|---|---|
| Farba | Zelená |
| Farba | Sivá |
| Farba | Červená |
| Farba | Modrá |
| Farba | Biela |
| Výška | 72 cm |
| Plocha na spanie | 280 x 125 cm |
| Úložný priestor | Áno |
| Rozkladacia | Áno |
| Materiál | Látka |
| Šírka | 320 cm |
| Farba | Ružová |
| Šírka od-do | 320 cm - 330 cm |
| Šírka od-do | 310 cm - 320 cm |